Albforumi

  1. Hapësira filozofike

   Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!
   Tema:
   341
   Mesazhe:
   17,394
   E fundit: Shprehjet me te bukura filozofike!! TinkerBell, 23 Feb 2017 at 19:11
   RSS
  2. Sociologjia

   Gjithçka dhe asgje, çdo problem e hall virtual :)!
   Tema:
   1,100
   Mesazhe:
   42,193
   E fundit: Cfare eshte per ju Shen Valentini joetisti_, 22 Feb 2017 at 21:37
   RSS
  3. Dashuria

   Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!
   Tema:
   1,131
   Mesazhe:
   53,192
   E fundit: thjesht beni nje urim joetisti_, 22 Feb 2017 at 21:56
   RSS
  4. Psikologjia

   Thellësitë e psikologjisë njerëzore.
   Tema:
   429
   Mesazhe:
   10,389
   E fundit: Joshja-Mjet apo natyre? joetisti_, 9 Feb 2017
   RSS
  5. Teologjia

   Besimi dhe njeriu! Fetë, librat e shenjtë, mënyrat e besimit.Ata që s'e gjetën dot rrugën që çon tek Zoti!
   Tema:
   273
   Mesazhe:
   7,906
   E fundit: Nena e dashur OLLGA Airbourne, 19 Dec 2016
   RSS
  1. Tema e ditës (vendet shqipfolëse)

   "Guri i rëndë në vend të vet" - ashtu dhe ne do gjejmë prehje vetëm në atdhe!
   Tema:
   5,512
   Mesazhe:
   29,511
   RSS
  2. Tema e ditës, ndërkombëtare

   Politika e jashtme, partneriteti, fuqitë e mëdha, traktatet e paqes, luftrat, komentet...
   Tema:
   600
   Mesazhe:
   15,000
   E fundit: Viktima e trafikut te prostitucionit joetisti_, 22 Feb 2017 at 22:08
   RSS
  3. Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

   Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!
   Tema:
   1,825
   Mesazhe:
   33,801
   RSS
  4. Ekonomia & Biznesi Shqiptar

   Probleme ekonomike, bursa, këmbimi valutor, krizat dhe zgjidhjet!
   Tema:
   389
   Mesazhe:
   8,684
   RSS
  5. Blogosfera Shqiptare

   Shkrime nga Blogosfera Shqiptare
   Tema:
   2,663
   Mesazhe:
   2,841
   RSS
  6. Portali i AlbForumit

   Portali do te sherbeje per ti percjelle te gjithe vizitoreve dhe anetareve te forumit, njoftimet, urimet dhe temat me serioze dhe me me vlere per tu diskutuar nga te gjithe anetaret e forumit. Me poshte po ju bej edhe nje permbledhje prezantuese te portalit: Pershkrimi: Administratoret dhe super moderatoret e forumit do te publikojne ne forumin e portalit qe mban te njejtin titull, tema qe ata mendojne se jane me interes per tu diskutuar nga te gjithe ju, do tu trasmetojne njoftime ne lidhje me mbarevajtjen e forumit, do tu percjellin urime dhe falenderime, etj. Larmia e temave do te jete e gjithanshme dhe kjo do te beje qe portali te mbaje gjithmone te zgjuar interesin tuaj. Anetaret e thjeshte te forumit mund te lexojne dhe komentojne te gjitha temat, duke shprehur keshtu mendimin tuaj mbi temen qe diskutohet. Ne kete portal, do te gjeni informacion ne lidhje me mesazhet tuaja private qe mund tu kene ardhur ne forum, do te keni mundesi te kerkoni, njiheni me temat me te fundit ne forum, me temat me te fundit te publikuara ne portal, etj. Portali gjithashtu do ta beje shume te thjeshte navigimin e forumit, duke iu servirur ju nga faqja kryesore te gjitha adresat e kategorive kryesore te forumit (menuja majtas), pa qene nevoja qe ju ti renditni te gjithe listen e forumeve si me pare. Sondazhet: Ne portal, do te kemi jave per jave nje sondazh te ri ku te gjithe anetaret jane te lutur te marrin pjese duke hedhur voten e tyre dhe duke bere edhe komentin perkates perse zgjodhen te votonin keshtu. Sondazhi i sotem perkon me hapjen e forumit, ku ju keni mundesi te votoni mbi pershtypjen tuaj te pare mbi portalin. Bashkepunimi: Portali na mundeson qe te falenderojme te gjitha faqet qe mbeshtesin albforumit duke e perdorur ate si sherbim nga faqet e tyre. Vete forumi eshte ngritur mbi bashkepunim dhe ky bashkepunim mundeson suksesin e metejshem te albforumit qe eshte aktualisht albforumi me i vjeter, me i madh dhe me prestigjoz ne Internet. Nese deshironi te beheni pale e ketij suksesi, e mirepresim bashkepunimin tuaj. Ne emer te gjithe stafit te forumit, iu falenderoj qe merrni pjese ne kete forum dhe uroj qe portali i ri i forumit tu pelqeje, pavaresisht se ai nuk e ka marre formen e plote te tij. Me respekt, Stafi i forumit
   Tema:
   28
   Mesazhe:
   148
   E fundit: "Në duart e Trump" joetisti_, 6 Feb 2017
   RSS
  1. Gjuhësia

   Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!
   Tema:
   135
   Mesazhe:
   5,479
   E fundit: Drejtshkrimi i gjuhës shqipe. Alephh, 28 Nov 2016
   RSS
  2. Letërsia

   Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!
   Tema:
   337
   Mesazhe:
   17,911
   E fundit: Këndi i shkrimeve të reja. shefki, 23 Feb 2017 at 20:43
   RSS
  3. Historia

   Historia Shqiptare dhe Boterore
   Tema:
   591
   Mesazhe:
   11,733
   RSS
  4. Muzika

   E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!
   Tema:
   421
   Mesazhe:
   23,451
   E fundit: Kenga qe jam duke degjuar.. TinkerBell, 20 Feb 2017 at 19:52
   RSS
  5. Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

   Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !
   Tema:
   247
   Mesazhe:
   11,892
   E fundit: Foto & Shprehje TinkerBell, 23 Feb 2017 at 19:05
   RSS
  6. Kinemaja dhe Teatri

   Filmat, dokumentarët, komeditë dhe tragjeditë, festivalet e filmit, kujtesa për një teatër kukullash... Jepi!
   Tema:
   365
   Mesazhe:
   9,688
   E fundit: TV serialet.... Seyfert, 4 Feb 2017
   RSS
 1. Shkenca dhe Jeta

  Shkenca Natyrore
  1. Shkenca

   Informacione shkencore, zbulime të reja, kuriozitete, teori dhe hipoteza. Gjithë bota e madhe e shkencës!
   Tema:
   155
   Mesazhe:
   2,586
   E fundit: Teoria e evolucionit !! joetisti_, 2 Feb 2017
   RSS
  2. Astronomi, Kozmologji, Astrofizike

   Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.
   Tema:
   67
   Mesazhe:
   553
   E fundit: Toka, planeti plot mistere. Seyfert, 23 Feb 2017 at 20:24
   RSS
  3. Trupi dhe Shëndeti

   Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.
   Tema:
   739
   Mesazhe:
   6,229
   RSS
  4. Mistere, Konspirime, Kuriozitete

   Mistere, konsiprime, gjëegjëza, kuice të shpejta etj..
   Tema:
   331
   Mesazhe:
   4,413
   RSS
  5. Planeti Im - Jeta rreth nesh

   Informacione mbi qytete e vende magjepse. Flora dhe fauna, dukuritë më interesante të natyrës.
   Tema:
   212
   Mesazhe:
   4,932
   RSS
  1. Personazhe te artit dhe skenave shqiptare

   VIP, thashetheme dhe informacione mbi personazhet publike
   Tema:
   157
   Mesazhe:
   451
   RSS
  2. Këndi i Femijëve

   Hajdeni kalamaja tek përrallat dhe vjershat vetëm për juve!
   Tema:
   78
   Mesazhe:
   4,368
   RSS
  3. Kuzhina dhe receta gatimi

   Receta të reja gatimi, të shpikura dhe të vjetra. Kujdes mos na helmoni!
   Tema:
   165
   Mesazhe:
   8,213
   RSS
  4. VIPat me famë botëore, klubi i Fansave

   Je fan i çmendur i dikujt? Kërkon posters, informacione mbi idhullin tënd? Do të krijosh klubin tënd të fansave? Shkruaj këtu...
   Tema:
   1,000
   Mesazhe:
   7,969
   E fundit: Fabrizio De Andre katsune, 29 Nov 2016
   RSS
  5. Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj

   Njoftime te ndryshme, RealEstate, Punesime e te tjera
   Tema:
   2,659
   Mesazhe:
   6,134
  6. Diapazon

   Një grup miqsh, një hapsirë e vecantë, për njerëz të vecantë...:)!
   Tema:
   193
   Mesazhe:
   19,674
   RSS
  1. Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

   Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!
   Tema:
   230
   Mesazhe:
   2,360
   RSS
  2. Futbolli - Football - Fußball - Calcio

   Diskutime mbi futbollin ne pergjithesi! Emocionet që ngjall skuadra e zemrës, humbjet, fitoret... Tifozat njeri-tjetrit!
   Tema:
   580
   Mesazhe:
   22,145
   E fundit: England Premier League Airbourne, 31 Dec 2016
   RSS
  3. Sporte te tjera - Basketboll- Atletike- Shah

   Hapesire per cdo lloj sporti tjeter
   Tema:
   36
   Mesazhe:
   924
   E fundit: Ndihme per 'fitness' Airbourne, 2 Oct 2016
   RSS
  4. Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP

   Mercedes, Ferrari, Lamborgini, Aston Martin, Porche, benzine-nafte-gaz, pistona, motorr etj, cdo gje per te apasionuarit e botes se makinave e motorreve.
   Tema:
   331
   Mesazhe:
   3,554
   E fundit: Formula 1 2015-2016 Agjenti_007, 17 Apr 2016
   RSS
  1. Te reja dhe njoftime teknologjike

   Cdo gje interesante dhe qe do te donit ta benint te ditur, mund ta beni ketu.
   Tema:
   898
   Mesazhe:
   3,683
   E fundit: Dalin pamjet e para të HTC 10 Ledionik, 23 Feb 2017 at 21:09
   RSS
  2. Webmastera - Faqe - Domaining - Hosting

   Faqe me informacione se si mund te behet nje biznes ne internet
   Tema:
   273
   Mesazhe:
   1,599
   E fundit: Si te fitojm para online... endrit123, 29 Nov 2016
   RSS
  3. Programet dhe Programuesit

   Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi programe të ndryshme!
   Tema:
   946
   Mesazhe:
   8,196
   E fundit: Forum vetem per programim AlbanianC0derz, 13 Jan 2017
   RSS
  4. Lojra te ndryshme

   Diskutime mbi lojra të ndryshme, strategjike, 3D, lan...
   Tema:
   181
   Mesazhe:
   2,417
   RSS
  1. Dhoma #Shqiperia

   Vendi i duhur për njohjen e "Thellë" të chatuesve me njëri-tjetrin!:)
   Ankesa mbi probleme të hasura gjatë chatimit në dhomat #shqiperia dhe #ndihme (Probleme me kick, ban, kickban, akick, heqje shtim access etj.)
   Tema:
   1,089
   Mesazhe:
   9,392
   RSS
  2. Ankesa për abuzime në server!

   Zonë ku mund të shprehni problemet që hasni në serverin Irc.AlbNetwork.net
   Tema:
   355
   Mesazhe:
   3,284
   E fundit: Kercenim Nga IRCOP Jack Moonlight85, 24 Jan 2017
   RSS
  3. Moderatoret e #Shqiperia

   Vetem per AOp, SOp dhe Founder.
   Tema:
   7
   Mesazhe:
   115
   RSS
  1. Koktej Diskutimesh

   Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.
   Tema:
   755
   Mesazhe:
   87,330
   E fundit: What is on my mind... TinkerBell, 23 Feb 2017 at 18:14
   RSS
  2. Moda

   Tema:
   136
   Mesazhe:
   3,313
   E fundit: "TAKAT" joetisti_, 27 Jan 2017
   RSS
  3. Humor, Video e foto per te qeshur

   Video, barcaleta, Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!
   Tema:
   433
   Mesazhe:
   17,989
   E fundit: Futjakot gurax, 21 Feb 2017 at 23:18
   RSS
  4. Thashetheme, etj. etj.

   O burra të shpikim sa më shumë, të përgojojmë, të thashethemojmë...ça rracë e poshtër!
   Tema:
   888
   Mesazhe:
   247,831
   E fundit: Pyetje pergjigje te ndryshme TinkerBell, 23 Feb 2017 at 18:52
   RSS
  5. Eros

   Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
   Tema:
   348
   Mesazhe:
   22,351
   RSS
  1. Antarët e forumit

   Njohje, prezantim, foto, një komunitet i madh virtual ku mund të njihni njëri-tjetrin!
   Tema:
   773
   Mesazhe:
   40,844
   RSS
  2. Fjala ime për përmirësimin e Forumit

   Na ndihmoni me mendimet tuaja për përmirësimin e forumit!
   Tema:
   100
   Mesazhe:
   2,243
   RSS