Trupi dhe Shëndeti

Të rejat dhe kuriozitetet më të fundit nga mjeksia moderne dhe Mjeku Popullor me këshilla dhe barna natyrale për probleme nga më të ndryshmet.

 1. Mjekesi dhe Biokimi

  Organizmat e gjalle, funksionimi dhe proceset qe i mundesojne.
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  559
  E fundit: Viruset qe shkaktojne kancer katsune, 5 Oct 2016
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Poshnjari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  248
 2. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,035
 3. Poezia
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  5,392
 4. Scorpion
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  10,565
 5. Poshnjari
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  127
 6. Ian
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,624
 7. Universal
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,977
 8. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,273
 9. Diavolessa
  Përgjigje:
  183
  Shikime:
  174,384
 10. Airbourne
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  4,445
 11. Qielli
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  33,046
 12. Enea Xhani
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  11,245
 13. eis
  Përgjigje:
  44
  Shikime:
  40,883
 14. vasil1501
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  3,771
 15. Genci96
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,761

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...