Gjuhësia

Problemet që lidhen me gjuhësinë, mendimet e antarëve dhe ato të gjuhëtarëve, pasurimi i gjuhës shqipe, mendime dhe opinione!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. eniad
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  9,696
 2. Almir
  Përgjigje:
  117
  Shikime:
  56,432
 3. holtienka
  Përgjigje:
  523
  Shikime:
  105,214
 4. vlera
  Përgjigje:
  258
  Shikime:
  154,790
 5. Al-Punk
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,260
 6. Diavolessa
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  257,037
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  79
  Shikime:
  142,839
 8. Bukuroshja
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  49,871
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  171
  Shikime:
  30,162
 10. Solaris
  Përgjigje:
  68
  Shikime:
  37,226
 11. rvd
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  13,624
 12. SI TJETRI
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  45,771
 13. shuquri
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,771
 14. Dr_DEVIL
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,224
 15. MeLoDy
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,883
 16. aurelis
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  2,884

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...