Letërsia

Emocionet që lind kjo forcë magjike, dëshirën për të na ndryshuar, hedhjen e vetes në vargje. Nje libër i mirë, dhe një mik!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Vals
  Përgjigje:
  323
  Shikime:
  49,365
 2. harap
  Përgjigje:
  2,215
  Shikime:
  529,759
 3. eM
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  30,156
 4. Ema
  Përgjigje:
  1,026
  Shikime:
  750,658
 5. Diabolis Dassaretis
  Përgjigje:
  582
  Shikime:
  392,896
 6. Nexhmedin Fazliu
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  11,211
 7. MeLoDy
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  6,580
 8. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  339
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  313
 10. Fawkey
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  683
 11. dr love
  Përgjigje:
  1,413
  Shikime:
  128,150
 12. miku-yt
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,292
 13. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  779
 14. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  47
  Shikime:
  19,255
 15. katsune
  Përgjigje:
  64
  Shikime:
  8,028
 16. Goca
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  48,201
 17. e panjohura
  Përgjigje:
  168
  Shikime:
  16,058
 18. crazy
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  14,147
 19. FALKO
  Përgjigje:
  912
  Shikime:
  1,488,225
 20. Kordelja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  181,593

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...