Historia

Historia Shqiptare dhe Boterore

 1. Historia Shqiptare

  Historia e shkruar dhe e pashkruar, të vërtetat e thëna dhe të pathëna. Materiale të reja, zbulime, ide personale.
  Tema:
  418
  Mesazhe:
  8,634
  E fundit: kulla e haklajve bobo, 14 Aug 2019 at 11:49
  RSS
 2. Historia Boterore

  Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
  Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...
  Tema:
  76
  Mesazhe:
  2,171
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Aki
  Përgjigje:
  51
  Shikime:
  14,886
 2. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,113
 3. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,143
 4. WORLD
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,026
 5. Solaris
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  8,521
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,779
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,988
 8. pirro2016
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,237
 9. Universal
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,293
 10. Ildri
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  8,901
 11. Universal
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,139
 12. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,267
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,459
 14. scadarsko
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  19,355
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,615
 16. Ildri
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  3,714

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...