Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)

Diskutim mbi politikën dhe partitë, qeveritë që shkojnë e vijnë...!

 1. Ballkani, ky zjarr i fshehur

  Diskutime mbi politikat ballkanase.
  Tema:
  291
  Mesazhe:
  5,685
  E fundit: hindistroies net meewsFlicDispToils, 20 Jul 2018
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. ujku81
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  9,830
 2. Agjenti_007
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  888
 3. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  86
 4. faustmechtilde
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  967
 5. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  322
 6. Agjenti_007
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  678
 7. vinjol
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,712
 8. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,500
 9. Agjenti_007
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,176
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,549
 11. Universal
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  7,781
 12. pirro2016
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  819
 13. Gay
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  796
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,897
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,067
 16. Agjenti_007
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,070

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...