Programimi

/* Algoritmike, teknika programimi, gjuhet dhe dialektet e tyre. */

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. shkopi
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  15,454
 2. AlbanianC0derz
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,221
 3. gurax
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  3,111
 4. urijan
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  10,652
 5. The Helper
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  9,458
 6. gurax
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,802
 7. Enea Xhani
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  5,507
 8. Al-Punk
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,268
 9. kuriozi000000000000000000
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  7,710
 10. Al-Punk
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,420
 11. cufi_bardhit
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,563
 12. jumpi
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,521
 13. giapar
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,976
 14. IT/Programming
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,671
 15. oneo
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,493

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...