Personazhe te artit dhe skenave shqiptare

VIP, thashetheme dhe informacione mbi personazhet publike

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  2,212
 2. Universal
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  2,541
 3. SNAP
  Përgjigje:
  43
  Shikime:
  5,269
 4. Universal
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,530
 5. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  3,579
 6. Universal
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  994
 7. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  821
 8. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  860
 9. Universal
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,293
 10. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  554
 11. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,374
 12. Genny
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,045
 13. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,832
 14. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  751
 15. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  516

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...