Zonat e Argëtimit

 1. Koktej Diskutimesh

  Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.
  Tema:
  755
  Mesazhe:
  87,335
  E fundit: Çfare eshte GOGOLI? Linux, 23 Mar 2017 at 10:54
  RSS
 2. Moda

  Tema:
  136
  Mesazhe:
  3,314
  E fundit: "TAKAT" TinkerBell, 22 Mar 2017 at 09:14
  RSS
 3. Humor, Video e foto per te qeshur

  Video, barcaleta, Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!
  Tema:
  433
  Mesazhe:
  17,990
  E fundit: Video per te qeshur Airbourne, 6 Mar 2017
  RSS
 4. Thashetheme, etj. etj.

  O burra të shpikim sa më shumë, të përgojojmë, të thashethemojmë...ça rracë e poshtër!
  Tema:
  888
  Mesazhe:
  247,939
  E fundit: Nje puthje per ... :) Soleil, 23 Mar 2017 at 00:58
  RSS
 5. Eros

  Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
  Tema:
  348
  Mesazhe:
  22,351
  RSS