Astronomi, Kozmologji, Astrofizike

Madhesia dhe madheshtia e Universit, sekretet qe ai fsheh dhe perpjekjet tona per te pare drejt pafundesise.

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Wii
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  29,566
 2. gurax
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,284
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  2,765
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,592
 5. Seyfert
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,283
 6. Aki
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  4,505
 7. Solaris
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,973
 8. Seyfert
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,999
 9. Seyfert
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,387
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,124
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,770
 12. n00b
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,593
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,160
 14. master of puppets
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  10,482
 15. gurax
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  5,619
 16. Aki
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  3,606

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...