Kinemaja dhe Teatri

Filmat, dokumentarët, komeditë dhe tragjeditë, festivalet e filmit, kujtesa për një teatër kukullash... Jepi!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Pitkini
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  164
 2. Aki
  Përgjigje:
  69
  Shikime:
  11,464
 3. bLuE IcE
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  7,072
 4. spider
  Përgjigje:
  41
  Shikime:
  6,977
 5. Wii
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  9,470
 6. Eléonoré
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  2,221
 7. Iliri
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  14,326
 8. Aki
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,322
 9. scadarsko
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  3,478
 10. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  5,194
 11. Solaris
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  16,701
 12. Eléonoré
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  855
 13. n00b
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,209
 14. oneo
  Përgjigje:
  2,997
  Shikime:
  825,015
 15. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  3,224

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...