Muzika

E degjojme,kendojme ,kercejme me te...... sa shume kujtime qe na sjell ndonjehere dhe shpesh tekstet duket sikur jane bere per ne ......ja pra pse nuk mund te na mungonte MUZIKA ketu!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. mariglen
  Përgjigje:
  71
  Shikime:
  5,501
 2. Universal
  Përgjigje:
  2,992
  Shikime:
  119,791
 3. RaVeR
  Përgjigje:
  497
  Shikime:
  136,839
 4. Agon
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  5,512
 5. ledioni
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,805
 6. Artin
  Përgjigje:
  149
  Shikime:
  13,652
 7. mozaiku
  Përgjigje:
  187
  Shikime:
  15,153
 8. Tironci
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  653
 9. SNAP
  Përgjigje:
  512
  Shikime:
  31,113
 10. Rornela
  Përgjigje:
  197
  Shikime:
  14,810
 11. katsune
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  8,728
 12. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  691
 13. Artin
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  564
 14. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,629
 15. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,245

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...