Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  5,892
 2. Agon
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  26,584
 3. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,338
 4. eM
  Përgjigje:
  303
  Shikime:
  26,587
 5. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  413
 6. ParentalAdvisory
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  906
 7. tmvngocdung99
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  248
 8. scadarsko
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  3,792
 9. Universal
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  7,608
 10. Mystique
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  726
 11. Eléonoré
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  4,327
 12. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  350
  Shikime:
  28,411
 13. enajda
  Përgjigje:
  2,141
  Shikime:
  274,361
 14. requanderi
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  343
 15. Mystique
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,257
 16. BobunJed
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  359

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...