Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative

Piktura, skulptura, arkitektura dhe gjithcka qe ka lidhje me Artin !

 1. Fotografia 2016

  Nje konkurse per fotot me te bukura te 2016
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  2
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Mystique
  Përgjigje:
  389
  Shikime:
  68,640
 2. katsune
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  6,663
 3. Thamina
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  12,636
 4. Al-Punk
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  10,365
 5. Blendi
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  21,190
 6. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  2,717
 7. gjekec
  Përgjigje:
  1,498
  Shikime:
  813,580
 8. Mystique
  Përgjigje:
  1,741
  Shikime:
  86,629
 9. Artin
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  2,536
 10. Agjenti_007
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  4,085
 11. Megg
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,811
 12. Hope
  Përgjigje:
  1,058
  Shikime:
  40,517
 13. Megg
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  540
 14. Agjenti_007
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  1,806
 15. Agjenti_007
  Përgjigje:
  285
  Shikime:
  17,700
 16. disku
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  46,211
 17. DriniS
  Përgjigje:
  1,666
  Shikime:
  898,029
 18. Agjenti_007
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,264
 19. ^^MIA^^
  Përgjigje:
  195
  Shikime:
  122,763
 20. Capitalus
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  356
 21. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  292

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...