Historia Boterore

Prehistori,Lufta ndër shekuj,Personazhe dhe Legjenda.
Aty ku njerzimi lindi,u pushtua dhe pushtoi...

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. khour
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  76,386
 2. scadarsko
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  3,076
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,012
 4. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,137
 5. Diavolessa
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  8,125
 6. Diavolessa
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  9,841
 7. Monroe
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  12,383
 8. MeLoDy
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  4,284
 9. hurricane
  Përgjigje:
  156
  Shikime:
  125,097
 10. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  6,778
 11. n00b
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,649
 12. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,153
 13. hurtlocker
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,552
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  21,133
 15. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,361

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...