What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga Mystique, 22 May 2015.

 1. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Mendoj se kjo bote ka me shume nevoje se kurre per dashuri sot, forumi po e po! :p
   
  TinkerBell likes this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Një vit në Forum dhe pothuajse asgjë nuk ka ndryshuar.
  Edhe para një viti kur u futa , kishte 2-3 vetë këtu , po njësoj dhe tani...

  Të thuash që unë solla fatin e keq , nuk shkon... ngaqë e gjeta këtu , kështu :p
   
 3. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  [​IMG]
   
  Aki likes this.
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Si do me iki ky muaj..
   
 5. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 6. guestman

  guestman Forumium maestatis

  I better say nothing :D
  Se nqs them, duhet 1 thes per ti permbledhur :p
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mos ki frike nga mendimet e tua
   
 9. Chrono_Crusade

  Chrono_Crusade Valoris scriptorum

  sa shpejt erdhi e nesermja
   
 10. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

 11. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Floket e mia te dikurshme ,si i preva kot :/
   
 13. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Lol rriti prap :D
   
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ate do bej :p do i rris te ven perseri tek ato dy gishta floke qe preva .
   
 15. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  paskemi te njejti hall un I rrita dua ti pres e ti I preve ti rritesh
   
 16. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Halli jot eshte i zgjidhshem se shkon dhe i pret por une skam ku te shkoj ti rris.
   
 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ne te gjithe kemi per te vdekur. Te gjithe.Cfare cirku. Vetem kjo gje mjafton qe ne ta duam njeri-tjetrin, por ne nuk e duam.Jemi te tmerruar dhe te shtypur nga gjerat e parendesishme. Ne perpihemi nga asgjeja.
  Bukowski.
   
 18. Aki

  Aki Paint It Black

  keta dy fakte interesante qe i lexova tani: qe fluturat shijojne me kembet dhe ne bote ka me shume pula se njerez
   
 19. Aki

  Aki Paint It Black

  The Force is coming

  [​IMG]
   
  Mystique likes this.
 20. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pse me ngjan me ty ajo majtas?
   

Shpërndajeni këtë faqe