What is on my mind...

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga El@, 22 May 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 2. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Find your way back to me.
   
  joetisti_ and TinkerBell like this.
 3. tropojanja

  tropojanja Çike Malsie

  Pastaj flija, pastaj zgjohesha, shkoja ne pune, vija nga puna, flija perseri, zgjohesha ne 5:00, flija ne 6:00, cohesha ne 7:00, shkoja ne pune ne 8:00 dhe cdo dite, cdo minute e harroja nga pak dhe e doja me shume.

  | Rudina Xhunga |
   
  joetisti_ likes this.
 4. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  luleshtrudhe, qershi, edhe spinaq. Jo, spinaq jo.
   
 5. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Valoris scriptorum

 6. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  bukurine, inteligjencen, madheshtine e femres...
   
  TinkerBell likes this.
 7. koti

  koti Primus registratum

  klea likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Pietrae stellaris

  nje melodi kenge qe... s'po e kujtoj cila eshte. Por po e shijoj...
   
 9. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  Nuk do doja asgje tjeter ne bote! Vetem te isha pran saj sot e pergjithmon! Pran oazit te shume kerkuar qe me ndjell instiktivisht te gjithe qenien time! Per te pushtuar cdo pjes te trupit te saj! Eshte paqa dhe dhimbjen njekosisht eshte dashuri ledhja e shpritit Tim! Eshte nje zemer e vockel shume e vockel Por ne te gjendet bota e gjithcka ka ne te.! Eshte himni i dashuris qe gurgullon ne venat e mia PA pushim!
  Eshte diell pas cdo reje
  Dhe une skam zot vec teje
  Me mungon tmerresisht.!!
   
  Jamie likes this.

Shpërndajeni këtë faqe