Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Scorpion, 20 Feb 2007.

 1. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Mozaik /pf/images/graemlins/winkwink.gif

  vota stregohet /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. ^^MIA^^

  ^^MIA^^ Forumium maestatis

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  tkan harru fare mozo e po shfajesohen tani ,tipike mashkullore /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  vota stregohet /pf/images/graemlins/smile.gif

  [/ QUOTE ]

  Gjithmone kam pyetur veten ca kuptimi ka ky princip idiot. /pf/images/graemlins/booki.gif Pse s'tregohet?! 1 gje s'tregohet ose se te vjen turp, ose se ke frike , ose se s'di ta shpjegosh. Me cilen nga keto e lidh ti sekretin tat?! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  P.S: M'paska hyp vene kundershtimi sot... Perendi , mos me co njeriun e zemres qe me propozon martese ose bebush ne keto momente... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  per tu habit se un te isha ti... do komentoja ate shkeljen e syut

  çar paske ti sot... mos te kan ardh gjo (!) se si mbaj mend si ja thojn /pf/images/graemlins/smile.gif

  p.s. pse i keni fiksim kto votat iher...? normal qe ju kam votu te dyja se me trashet... po ju çar do boni per mu...? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 5. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Iiiii Noto, e prishe fare... s'doja te ma thoje /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Jo, po me ikin.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Prob eshte se shuem veta me kane thone qe me kane votu, po aty dalin vetem 13 vota. Dmth gjysma me kane rrejte... /pf/images/graemlins/laugh.gif Ato qe me kane rrejte do i rrjep per rrenen, jo per gjo tjeter jo... pisat... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  ça je ty fol mi bjonde x 7 pal qefe... dyshoje qe un sdo votoja per ty kshu...? jo per gjo po dhe un ate hallin e te rjepmes kisha frik /pf/images/graemlins/smile.gif

  p.s. mos me kerkoni mo se per ke kam votu se s'tregoj mo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Un shprehjen e di që by.tha e paret s'tregohen
   
 8. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  He o u zgjodh ajo e mira virtuale? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. antip

  antip Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Jane koke me koke 2 te preferuarat e mia /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 10. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Ashtu mbaron ndeshja X /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 11. acid

  acid Forumium praecox

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Lips pa diskutim, tjerat jane kot
   
 12. tola77

  tola77 Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  ti lart shpreh mendimin tend por mos gjyko te tjerat, secila nga vajzat ka personalitetin e saj qe natyrisht nuk eshte "kot" sic thua zoterote.
   
 13. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Kukulla bravo mbrojte te drejtat e forumisteve /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
  Edhe ky shoku zogut duhet te jete /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 14. Ema

  Ema Goddes

  Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

  Une votova Nelken dhe cuditem si paska vetem 7%.Mbizotron Franca :p
   
 15. Ema

  Ema Goddes

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  E ju lutem bejeni nji teme kshu dhe per cunat!
   
 16. pppppaa

  pppppaa Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Miremengjesi. Si u gdhive ti? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 17. Sirena

  Sirena Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: euridice</div><div class="ubbcode-body"> E ju lutem bejeni nji teme kshu dhe per cunat! </div></div>


  Ekziston...eshte hapur njekohesisht me kete teme.
   
 18. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  Ajo qe fitoj u be moderatore /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
   
 19. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  A doli ma e mira ktu apo s'ka maru votimi akoma
   
 20. PUPA

  PUPA Primus registratum

  Re: Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

  me e mira dola un!!ahhahhaah [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe