''Votoni per djalin me te mire te forumit''

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Megg, 26 Feb 2011.

 1. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  sja kam nevojen , as sma kan nevojen :p
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Kete nuk e di deri sa vjen ai moment...:bang:
   
 3. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  mir mir por mos i bjer murit me kry :p
   
 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Ai qe i bie murit me koke je ti se une i kam shqyer muret me duar:p
   
 5. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  ahahahaahahahaha
   
  Eléonoré likes this.
 6. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Un VOTOJ ASSO OSÉ POKER O ALAMET CUNI O I BUKUR O PUNTOR SKAM FJAL TA PERSHKRUAJ
   
  Dreamer and klea like this.
 7. klea

  klea Ad Maiora

  edhe tiiii :)
   
  POKER likes this.
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Renditja per FEMRAT
  1-STERN
  2-Broken_Smile
  3-Linda
  4-MIMUSHE...
  Dhe resti.
   
 9. Hope

  Hope dans ton coeur

  Puron ma te paskan lan mas doret lol
   
  Dreamer likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Une veç ty t'jap voten :D
   
  Hope likes this.
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  Sa I mir je ma kur je n'gjum lol
   
  Dreamer likes this.
 12. Balahk

  Balahk Locus omnem

  E para: per gocat ka teme tjeter.
  E dyta:vec broken,ku jane keto gocat tjera,na i prezanto,sepse jemi tek albforumi..dhe mos u ngaterro me forume tjera.ok,eshte e vertete qe te njetit antar/e levizin sa andej ketej,por ama thuaji pseudonimet qe kane tek ky forum.se keshtu me duket pa sens te thuash emrat e personave jo te pranishem,e qe jane diku tjeter.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Gocat jane jeta apo prodhimi i saj,pra bie teoria kot e jote.
  STERN e ke ne FORUM....broken_smile...???
  Kete pyetje ja adresove njeriut te gabuar!!!
   
 14. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Me e Mira Nga Gocat o Klea Dhe Sofia dhe Nga djem Unik
   
  klea and Dreamer like this.
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ne liste je dhe ti?
   
  klea likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te gjithe me te mire jane. Une them te votojme per ate qe deshiron te fitoje :p Une, jo. Sepse i pari eshte i kushtezuar i mendimit se... te pakten se nuk ia lyp vajzave :)
   
 17. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Nearly Headless Nick

   

Shpërndajeni këtë faqe