''Votoni per djalin me te mire te forumit''

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Megg, 26 Feb 2011.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  hehehe gabohesh ne kete rast se sjam mashkull :)
   
 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  :oops::oops::oops:
  Sinqerishtm te kerkoj ndjese per gabimin. Une kam kohe qe nuk klam pare femra me buzagas se ty. Me cfare ushqehesh?

  Plus mu kujtua emri Dulla, nje komshia im ne Shqiperi qe ka kete emer eshte mashkull.
   
  Aki likes this.
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Hehehe ska gje, perhere me ngaterrojne se ve o emra japonez, o kshu personazhe te imagjinuara si versioni goce Dullie i dulahaneve, the headless horsemen nga mitologjia keltike :)
  Une me cfare ushqehem, me se shumti Nutella :p
   
  Hope and Eléonoré like this.
 4. Hope

  Hope dans ton coeur

  Paske kalu ylberin :p te ishe mashkull ma kishe kalu edhe mu lol
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  DJEM te MIRE JANE: GURAX,PESHKAQENI 33,DREAMS si dhe une!
   
 6. Oketa

  Oketa Primus registratum

  Djem te mire jan lenci , Superman
   
  Airbourne likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Lenci eshte DJALE i MIRE...superman eshte arschqire.
  Mbase si image!
   
 8. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Po ky qenka miell more!"
  Kjo eshte batute ne nje film. Djali me i mire eshte aktori qe e ka thene kete gje. Gjeagjeze: kush eshte?
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Filmi Shqpt?

  Qe do e gjej do e gjej , po pse te me mundoje xhanem .
   
 10. klea

  klea Ad Maiora

  Gogoli likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kam frike te votoj. Pastaj, shume mundesisht, ta permend e te thote: "Me dhe voten, tani shiko, ki zili, duro, ndersa i puth te gjitha :p"
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Fiton GURAX dhe UNE.
  FIKS.
  PS: do llapin moderatorin e komprometova.....lol
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  More ZULLAP...aktori na vllora.
   
  gurax likes this.
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Dhe OKETA eshte DJALE i SHKELQYER....me TRU, dhe jo pucranjos nga kullat e tropojes.
  AIRBOURNE.
   
  Oketa likes this.
 15. Kureshtari

  Kureshtari Forumium praecox

  AIRBOURNE.

  Nje dhe i pervecem!
   
 16. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Eshte e vertete, Oketa me kortezine me te madhe me ftoi te merrja pjese edhe ne nje forum tjeter. Meqenese ndihesha mire ketu i thashe se kohen nuk e kisha te mjaftueshme per te aderuar ne forum tjeter. Me dergoi respekte. E falenderoj.
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Kete pune ka mandi me shoke,te bejn te infiltruarin,te terheqin usera neper forume tjera :D

  Qe te mos dal jashte teme dhe te them emra qe jane cuna te ketij forumi se,paskan thene emra te forumeve te tjere :p:D

  Joetisti,Dreamer dhe h3o jane te mire dhe qe une kam respekt..veten.nuk e permenda se,nuk lejohet me votu veten :p
   
 18. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Voten time ia dhashe Universal per arsyen e thjeshte se pati kortezine te me ofronte informacionin per te cilin pata nevoje, edhe pse nuk ia kisha kerkuar...

  Po te kisha nje vote te dyte do t'a kisha dhene ty Balahk sepse bere te njejten gje.

  Dite kendshme!
  Eléonoré
   
 19. ShKoDRaN_PuRo

  ShKoDRaN_PuRo Papirus rex

  A ka ndonji djal te keq me votu ktu se na dalon tan tmir :p
   
  Eléonoré likes this.
 20. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Jane te mire kur kane NEVOJE per ty e te keq kur ua ke NEVOJEN:p
   
  ShKoDRaN_PuRo likes this.

Shpërndajeni këtë faqe