''Votoni per djalin me te mire te forumit''

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Megg, 26 Feb 2011.

 1. Megg

  Megg Carpe Diem

  Diku ketu pashe nje teme te hapur per djemte qe duhej te votonin per vajzen me te mire te forumit
  dhe mu duk e padrejte te mos hapja nje teme te tille.
  veqse kekte rradhe vajzat duhet te votojne per djalin me te mire te forumit.
  Vajzaaa jepini- 1 emer
  -1 arsye
  :p
   
  ANNAFOREVER likes this.
 2. hrisi

  hrisi Forumium praecox

  un snjof asnje ketu qe keshtu skam per ke votoj sorry ;p
   
  ANNAFOREVER, MegiB and Hank like this.
 3. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  S'ka gjo, voto për mu. Voto për t'panjoftmen ...[​IMG]
   
  MegiB likes this.
 4. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  MANDI-na informon per gjithçka dhe eshte me i miri ne kete forum dhe eshte administratori i ketij forumi.
  me pelqejne mendimet qe jep ne tema te ndryshme.
   
  MegiB likes this.
 5. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ok mi goc,kur ti njohesh na ver ne dijeni se ketu jemi
  ;)
   
  ANNAFOREVER likes this.
 6. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Sa demele qeke ti mi. I dashke infot gati. Duhet ta lodhësh pak menderen [​IMG]
   
 7. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ta vras une menderen per ate e???
  ncncnc
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  ncncnc, jo për ate, për ata. T'i njohësh vetë më të mirët, më të bukrit, mê të lartësuarit ...[​IMG]
   
  ANNAFOREVER and MegiB like this.
 9. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ahaa po une per vete do votoj e fundit se embelcira per ne fund eshte :p po pyeta ate dhe pse jo
  ta marr parasysh mendimin e tjetrit:p
  Pastaj ti Kondre cdo ketu?Zhvendosu tek tema tjeter :p(se mos na harron eee):p:p:p
   
 10. Daku

  Daku Forumium praecox

  Kondrapedali pasi eshte cun flori dhe nje besnik i forumit Malet tunden ai qendron
   
  ANNAFOREVER, Hank and MegiB like this.
 11. hrisi

  hrisi Forumium praecox

  aahhaahaaahahah oki po votoj per ty atere :)
   
 12. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  me lejohet mua me votu per dy :p Kondren ene Dakun :p, po shtojme e nje se mos i ngelet qefi :p IAN .... Po jemi qe jemi te shtoj e dy :p Delirium ene Mandi :p ....se vi prap une shtoj ene te tjere :p:p
   
  ANNAFOREVER and MegiB like this.
 13. Daku

  Daku Forumium praecox

  Tashi ti thu me lejohet voto tre dhe e katandise si tha ai
  Me pas i pel mos me te ra i thel
   
 14. Daku

  Daku Forumium praecox

  Ndaje mendjen voto njerin
   
  MegiB likes this.
 15. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Meqe nuk njoh njeri,po votoj kundrapedalin.Jep pergjigje te vleshme nuk me duket nga ata tipat qe hiqen.
   
  Pinky and Narkomane like this.
 16. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  Scardaso :D
   
  scadarsko likes this.
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mos voto per perversa :hidhu::hidhu::hidhu:
   
 18. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Scadarsko ;)
   
 19. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  As qe diskutohet.. :) Scadarsko !
   
  scadarsko likes this.
 20. Pinky

  Pinky Forumium maestatis

  per ty se e meriton
  :p SA keq ste arrij dot me postime lool
   
  scadarsko likes this.

Shpërndajeni këtë faqe