Vetem per emirantet kjo faqe

Diskutime tek 'Probleme te Emigranteve ne Diaspore' filluar nga scadarsko, 27 Dec 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ju uroj fat dhe miresi kudo qe ndolleni ne cdo skaj te GLOBIT !
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 3. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Trëndafili i Çamërisë
   
 5. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Vaçe Zela - Moj e Bukur Arbëri
   
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 7. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Nikoll Nikprelaj - Jam shqiptar,jam malesor
   
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Nikoll Nikprelaj-Kenga e Zagrebi
   
 9. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 11. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Ti Shqiperi me jep nder - Kastriot Tusha & Manjola Nallbani
   
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Selami Kolonja & Kastriot Tusha - Vargje për nënën
   
 13. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

 14. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ARTIOLA & PONI - FOL SHQIP
   
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Bujar Qamili (Mjeshter i Madh) - Zera ne fund te detit

  LAVDI te gjithe atyre fatkeqve ,te cilet deti i mori jeten duke ju prishur endrat e perendimit !
   

Shpërndajeni këtë faqe