Vellezerit Siameze: S .B & F .N

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Klinton, 23 May 2003.

 1. Klinton

  Klinton Primus registratum

  Vellezerit Siameze: S .B & F .N

  Une o shoke jam fans i eger i ketyre dy figurave me ne ze te Shqiperise.
  Merrni ke aktor deshironi dhe krahasoni me B-n dhe N-n, ju jap fjalen qe do dilni te humbur.
  Ka ndonje tjeter fans per te larte permendurit?
   

Shpërndajeni këtë faqe