Ushqimi me i Shijshem Tradicional Flia / The most Delicious Traditional Food Flia

Diskutime tek 'Shkodërlocja jonë' filluar nga justilda, 21 Apr 2019.

 1. justilda

  justilda Primus registratum

 2. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum


  Ehe ashtu thua ti! Pa me pyet mua?

  Kernackat me te mirat ne bote i beja dhe debili im i hodhi syte nga infermjerja e divorcuar perbri shtepise tone e cila kishte nje femije te paralizuar qe ne lindje (spina bifida) dhe nje djale tjeter i cili kishte moshe me vajzen por vinte ne shtepine tone gjoja per te lozur me djalin por i vidhte makinat e garazhit. Djalit i kisha bere nje koleksion shume te madh, makinash. monster trucks dhe motorash.

  Po cfare te presesh nga nje mama qe ia leu flokut te birit ne bjond qe ne moshen 10 vjecare?

  Nejse nuk dua t'i bie samarit kur nuk kam cfare t'i bej kalit!

  El
   

Shpërndajeni këtë faqe