ushqimi juaj i preferuar???

Diskutime tek 'Kuzhina dhe receta gatimi' filluar nga ere, 8 Sep 2005.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Une vetem mish derri te mos jetw skam pretendime
   
  Balahk and HipHop-Girl like this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Nje derrkuc te vogel i pjekur, sallate russe, frites belge, Gordon bleu dhe bière trappiste belge si Rochefort 13.5grade ose Chimay blue 9.
   
  Balahk likes this.
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Vetem mish qeni te mos jete te tjerat i ha:p
  pa shaka.gjella me bizele me pelqen shume
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Mish qeni gjen tek donera turke...
   

Shpërndajeni këtë faqe