Sugjerim User shume i vjeter, kerkes per Aop level 5!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga VaMPiRI, 27 Sep 2019.

 1. VaMPiRI

  VaMPiRI Primus registratum

  Pershendetje te gjitheve, quhem Mondi nga Vlora, 37 vjec. Jam nje user i mIRC dhe serverit AlbnetWork qe prej fillimit te serverit. Kam dituri shume te mira ne irc dhe pas nje mungese te madhe do te doja shume te bej pjese e stafit tuaj dhe t'ju ve ne sherbim aftesite e mia ne mIRC.
  Shpresoj me shume deshire qe kerkesa ime te merret parasysh nga Sop-et e kanalit #Shqiperia.
  Ju falenderoj!
   
 2. vampo

  vampo Tom Sojeri Anëtar i Shtabit

  Pershendetje VaMPiRi! Stafi sop do marri nje vendimin mbi kerkesen tuaj. Shume shpejt do ju kthejme pergjigje. Ju falenderoj!
   
 3. vampo

  vampo Tom Sojeri Anëtar i Shtabit

  @VaMPiRI stafi sop pranoj kerkesen tuaj per te qene pjese e stafit Albnetwork.net. Suksese.
   
 4. VaMPiRI

  VaMPiRI Primus registratum

  Dhe une ju falenderoj per besimin! Ndihem i nderuar te bej pjese e ketij stafi.
   
 5. Aldo

  Aldo Forumium maestatis

  Lol
   

Shpërndajeni këtë faqe