U befsh 100-vjec @TinkerBell :*:*:*:*:*:*

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Lisa, 18 Aug 2017.

 1. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Shpirti qofsh gjthmone e lumtur e qeshur sic je tani!
  Miss u hun :****
   
  Hope and TinkerBell like this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Faleminderit shumë rrushe :)
  Të puth fort dhe unë, mwahh... :engjell: :engjell:
   
  Lisa likes this.
 3. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  GËZUAR,TINKERBELL,GËZUAR!
  100 vjeç bëfsh,edhe më shumë!gjithnjë kështu,e lumturuar,me buzë në gaz dhe gazin lumë!!
  Kalofsh mirë..na lër ndonjë copë tortë po teproi...
   
  Last edited: 18 Aug 2017
  TinkerBell likes this.
 4. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  2287b832bc75ede74005fdc7579a4866--mother-birthday-cake-pretty-birthday-cakes.jpg

  Edhe 100 rrushe, te uroj cdo te mire ne jete.
   
  Hope and TinkerBell like this.
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Faleminderit Guest : ))

  Tani, nuk di sa do ngeli e çfarë do ngeli nga torta, ndaj eja më mirë sa nuk është prerë :p
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Faleminderit DarkBlonde ^_^
  Të puth

  P.s Paska mungesë qirinjësh tek torta :p
   
  DarkBlonde likes this.
 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  @TinkerBell me mire,ne kete menyre mund te genjesh per moshen :p
   
  TinkerBell and Hope like this.
 8. katsune

  katsune cherry blossom

  shume urime Tinker! kalofsh sa me bukur sot :)
   
  TinkerBell and Hope like this.
 9. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  U befsh edhe 100 ylli :dashuri: kalofsh sa me bukur sot :*:*
   
  TinkerBell and Hope like this.
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Happy birthday Tinkerbell:*Have a wonderful birthday. I wish your every day to be filled with lots of love, laughter, happiness and the warmth of sunshine.
   
  TinkerBell likes this.
 11. SurferChick

  SurferChick Forumium maestatis

  HAPPY BIRTHDAY TINKY :dashuri::dashuri:
   
  TinkerBell likes this.
 12. Missy

  Missy Forumium praecox

  TinkerBell likes this.
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Faleminderit katsune :)
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Rrofsh rrushe : ))
  :engjell::engjell:
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Falenderoi shumë minions nga ana ime :p
  Hug : ))
   
  Hope and Lisa like this.
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Thx Surfer, :engjell: :engjell:
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Faleminderit Missy :)
  Puç
   
  Missy likes this.
 18. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  happy belated bday :)
   
  TinkerBell likes this.
 19. MrCool

  MrCool Oldschool

  Me vonese por tani e pash. Urime komshie, edhe 100. Qofte çdo dite e jotja me e bukur se tjetra.
   
  TinkerBell and Lisa like this.
 20. war

  war Primus registratum

  Happy Birthday


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  TinkerBell likes this.

Shpërndajeni këtë faqe