TV Shqiptare ne satelit

Diskutime tek 'Probleme te Emigranteve ne Diaspore' filluar nga Arjan, 5 Jan 2003.

 1. tushi

  tushi Valoris scriptorum

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  me fal a munesh me me kallxu se cilat italiane sheh emrin e stacionit dhe diçka tjeter ma pershkruaj menu fjale per fjale tek search chanel mos harro frekuenca ndyshon kur ndyshon LNB ti mundesh me e ba universal ose others pra me dy frekuenca nji high e nji low nqs ke njeren prej tyne e ke ne rregul.
   
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  ti dergova ne pm /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  ALBANIASAT KA NDRYSHU -SR- NGA 14000 ESHTE 16000 TE JERAT JANE TERA NE RREGULL.
  TOP CHANNEL SHIKOHET PA PROBLEM TANI NE KTO MOMENTE PO TRASMETON FIKS FARE
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  al pacino si mund ti gjej valet e albaniasat? help please /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 5. alpacino

  alpacino Primus registratum

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  ok sgn. hot jam pronto per te :thumbsup: ndihmuar :thumbsup:
   
 6. hot

  hot Hotgirl

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  he pra..si tja bej? :cry:
   
 7. Platinum

  Platinum Primus registratum

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  A ka ndermend ndonje stacion Shqiptar te filloje transmetimet ne USA?
   
 8. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  I vetmi stacion shqiptar(kosovar ne kete rast) qe transmeton ne USA eshte RTV 21 me pagese.Per me shume info www.rtv21.net
   
 9. elona

  elona Primus registratum

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  Di ndonjeri se ku mund te porosisim pajisjet per digitalbin?
  Website?

  ciao
  elona
   
 10. durrsaku

  durrsaku Forumium maestatis

  Re: TV Shqiptare ne satelit

  http://www.digisatdistributor.com/
  Ketu do gjesh distributoret e Digitalb ne shtete te ndryshme.Kontakto me ate qe ndodhet aty ku jeton ti.Nuk e di cfare nenkupton ti me pajisje por distributoret te nisin vetem skeden e digitalb.Dekodrin dhe cam-in duhet ti blesh vete. :shrug:
   

Shpërndajeni këtë faqe