Transformimi i Rihannës në një dukje avangarde (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 12 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Rihanna ka pranuar që të transformojë dukjen e saj nga diva seksi në një dukje krejt ndryshe për revistën Tush.
  Revista e modës Tush ka zgjedhur Rihannan për kopertinën e numrit të ri të revistës, që duket shumë bukur, ashtu sikurse edhe një foto sesion tjetër.

  Ajo shfaqet me flokë ngjyrë të hirta, me vetulla të ngrira, dhe krahë fiktiv.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe