Top dokumentaret

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga spider, 16 Oct 2009.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nga UNDERGROUND me te sigurt ne BOTE..  Po pati tramvaji...10 SEKONDA vonese,lajmerohet....QENDRA.
  Per INFANTILET me flamur....kgb-ja.

  PS...je MILIARDA larg GODINA si...PUNE me...ruset.

  Shttttttttttttttttttttttttttt.

  Tungi.
   
 2. ervin96

  ervin96 Primus registratum

  Udhëheqës i madh e i lavdishëm Enver Hoxha :p
   

Shpërndajeni këtë faqe