Te reja nga bota e makinave dhe motorave

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Njoftime, 6 Apr 2006.

 1. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  Gama e 147-ave pasurohet me nje makine te re te firmosur Alfa Romeo - Murphy & Nye. Ne tregun italian qe nga data 9-10 Qershor duke filluar nga 24.690 Euro.

  [​IMG]
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  E bukur qenka, perfekte per qytet e per t'u parkuar kollaj.
   
 3. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  Ngjyra Azzuro Cristal konsiderohej ne artikull si nje nder veçantite qe sillte Alfa 147 - Murphy & Nye.
   
 4. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  E lindur per te mrekulluar eshte tashme nje auto kult. Evolucioni i Audi TT Roadster ne Clubsport Quattro behet e deshirueshme me motor 2.0 TFSI me 300 Cv. Hidhen hipoteza se do prodhohet ne 2009-en.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 5. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  <u> Aprilia 2008 </u>

  [​IMG]
  Aprilia, RS1000 V4 rr  [​IMG] Aprilia , RSV1200 r1r
   
 6. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  2008 Suzuki GSX1300R Hayabusa

  *apshuuu!
   
 7. ^Res-Cogitans^

  ^Res-Cogitans^ Primus registratum

  Re: Te reja nga bota e makinave dhe motorave

  [​IMG]

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif


  [​IMG]

  /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/rolleyes.gif

  ah ky proletarjat i thjesht sa vun! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
   
 8. samir

  samir Guest

   
 9. kamion man

  kamion man Guest

   
 10. ju qifsh aropt pse nuk del fotoja
   
 11. arten

  arten Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe