Taylor Swift, Femra e Vitit

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga dadyy, 14 Oct 2014.

 1. dadyy

  dadyy Primus registratum

  Te djelen ne "Odary Star" u dha cmimi prestigjoz "The women of the year" ; cmim I cili ju dha Taylor Swift, kengetates amerikane 24 vjecare!

  [​IMG] [​IMG]

  Kengetarja u shpreh se ishte shume e papritur por ishte e lumtur !

  Sa I perket marteses Taylor u shpreh optimiste duke thene se eshte shume heret dhe po mendohet ti mbaj larg te gjithe meshkujt gjate kesaj kohe !

  Femra e vitit u ndjeh e pasigurte per femijet !

  "Une jam femra e vitit por nuk e di se si do ndihen femijet e mi , kur gjate gjithe kohes do te jene ne fokusin e paparaceve" - keto ishin fjalet e Taylor per 'People'

  Intervisten e plote do e japim 20:00 ...
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Nuk me pelqen edhe aq kjo ... Por urime Gjithsesi .
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pse ka femije kjo?
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sme pelqen dhe aq,...
   
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jo s'ka femije, por flet me imagjinaten e saj ( ne te ardhmen ) ..
   

Shpërndajeni këtë faqe