Suplemente per menopauzen

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Enea Xhani, 12 Aug 2013.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ti fol per andropauzen me mire se de love nuk eshte ketu .....
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  3iLH2CL6E9s37DeVnFIVka-30.jpg
  MULTI-GYN ActiGel.

  Bei bakterieller Vaginose, Hefepilzen und deren Folgeerscheinungen

  Ein Marktführer unter den Prophylaxe- und Therapieprodukten gegen bakterielle Vaginose und Hefepilze (Candida) auf 100 % natürlicher Basis.

  Wirkt schnell gegen Juckreiz und Reizungen, verhindert unangenehmen Geruch und Ausfluss, verbessert die Vaginalflora.

  PS:

  Anbieter: Ardo Medical GmbH
  Darreichungsform: Gel

  107 Kundenbewertungen oder 5 sterne.

  • Top

   Sofort lieferbar

   Ohne Rezept.
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Uauu paskemi arritur deri aty sa burrat te diskutojne efektet e menopauzes ?! Kjo eshte karakteristike femerore. Ajo qe nenkuptohet eshte mbarimi i ciklit menstrual te femres qe shenon edhe mospjellshmerine e saj pas kesaj moshe. Ezaurimi i hormonit te estrogjenit eshte nje arsye e cila shkakton kete lekundshmeri emocionale te femres e cila shoqerohet me simptoma fizike nga me te lehtat si ndjenja ftohte-ngrohte deri tek me te veshtirat si hemoragji te pandalueshme qe mund te shkaktojne vdekjen e saj.

  Shkrimi i letres se bardhe nga idiotet me te medhenj te historise universale te cilet e mendojne vrymen e zeze te universit si vrimen e se emes se tyre eshte pikerisht ajo qe ka shkaktuar kete tragjedi te madhe te njerezimit.

  Imagjinoni tani sikur nje debili t'i jete mbushur mendja se eshte nena e njerezimit!

  Ndaj dalin femra me mjeker dhe burra pa koqe dhe lesh.

  Should I laugh or should i cry?

  El
   

Shpërndajeni këtë faqe