Suplemente per menopauzen

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Enea Xhani, 12 Aug 2013.

 1. dr love

  dr love Locus omnem


  ejj..hahahaaa..qesh tu than ni llaf po e lash....ahahaaaaa
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  thuje thuje se nuk a kush n forum.....vec mos m shaj se m bajn ban
   
 3. dr love

  dr love Locus omnem

  jo se po m bejn ban mu pastaj..po ti vazhdo si demat
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 4. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Mire eshte me fol ka te dy gjerat po kur flet palidhje shume gjera duken pa lidhje. Shume mire ka bere qe ka vene kete po kur truri shkon te kupa gjurit merr ca flitet... Behet nje leng i tejdukshem pa ngjyre me ca kokrra bizelje... Si se kuptojn se jane pa lidhje vec chataddicted... Me pelqeu merrja e vendosja e suplementit packa se pak maskiliste si ne shumicen e temave ketu...
   
  dr love likes this.
 5. dr love

  dr love Locus omnem

  Ore..po fillova me menu menopauzen qe tani mora fund..tani jam ne kulmin e shperthimit..hahahaaa
   
  scadarsko and Hektor12 like this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  kadal ti hiqe at cope te kuqe s epo te vrasin brinat e demit.....
   
  dr love likes this.
 7. dr love

  dr love Locus omnem


  jo mor mo..se s'mban gjo demi mu
   
  scadarsko likes this.
 8. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  deli deli para iher......
   
  dr love likes this.
 9. dr love

  dr love Locus omnem

  i kam dal perdit..vecse ka ra ngjunj
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 10. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  eh sa palme gjigande qe je......
   
  dr love likes this.
 11. dr love

  dr love Locus omnem

  hahaha..jam pak..
   
  Hektor12 and scadarsko like this.
 12. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  mrekulli .....
   
  dr love likes this.
 13. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Fiks qenka diskutu per temen dhe kur them chataddicted se besoni
   
 14. dr love

  dr love Locus omnem

  Jo chat..pak muhabet
   
  scadarsko likes this.
 15. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  zakonet e shqiptarve kto....chit chat kohe pushimesh
   
  dr love likes this.
 16. dr love

  dr love Locus omnem

  ca te bejm ne te shkretet vdesim per pak muhabet
   
  scadarsko likes this.
 17. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  ka thene naimi kete.....llafe llafe per cdo dite...se na bejn mire me ngrit economine.
   
  dr love likes this.
 18. dr love

  dr love Locus omnem

  Me muhabet kalon koha me bukur
   
  scadarsko likes this.
 19. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  kur ske cben .....
   
  dr love likes this.
 20. strawberry12

  strawberry12 Primus registratum

Shpërndajeni këtë faqe