Sqarim per g_lined

Diskutime tek 'Ankesa Probleme Abuzime!' filluar nga endrit123, 29 Oct 2018.

  1. endrit123

    endrit123 Primus registratum

    Pershendetje. Futem ne dhomen #shqiperia me nick Po^DeShE^FoL^Mi^U^KjO. I bej seen dikujt dhe pasi pash se kishte goxha kohe pa hyre mendova se ka ndryshuar nick dhe kot per ta ber te shkruaj prap e ndryshova nick tim ne KuR^Do^HySh . Menjeher pas kesaj mora g lined. Mund ta di arsyen te lutem faleminderit
     

    Attached Files:

Shpërndajeni këtë faqe