Sonila Mece & Adi Krasta

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga mirseardhja, 23 Jan 2006.

 1. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  Jan bo ne femnat si meshkujt tani, ste shofin mo veç ne sy, po kthejn ne kamtinen me te pa ka mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Ja sa te dali moda ne pallto te gjata ne fryni syt masnej, blini kaseta x goca me pa kulo /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  /pf/images/graemlins/lol.gif puna osht se gocat dun me pa kulon e harapit, sma merr mendja qe harapi bo kshu kasetash /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 3. harap

  harap Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  te shofin gjera tjera e ngelin me te kenaqura ...
   
 4. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  te shofin gjera tjera e ngelin me te kenaqura ...

  [/ QUOTE ]

  O Harap se mos zhgenjehen me pas ato.... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 5. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  /pf/images/graemlins/shocked.gif /pf/images/graemlins/shocked.gifNga Sonila dhe Adi shkuam tek prapanica e harapit. s'ka lezet fare. Une desha te flisja per gjerat qe mund ti kishim te perbashketa. Fantazia e ka mendjen te thote 1000 here ne dite qe s'i pelqen Sonila e nuk eshte sexy, mua me duket yll se ashtu e kam idhullin e femres, kinge, te gjate, elegante, sy te medhenj dhe kembe te bukura. S'do te te mbush mendjen ty. bukuria eshte relative. ajo qe eshte e bukur per mua nuk eshte per nje tjeter. edhe ajo qe te pelqen ty mundet mos ta pelqej une. Boll tani me keto se jane shume gjera pa vlere. Une po e le me kaq forumin se ndihem e zhgenjyer nga menyra se si disa flasin dhe shajne kur e kane me te lehte mos te shktuajne fare ne kete forum por ne nje tjter per yjet e tyre te preferuar. /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/frown.gif(
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  melis mos u merzit e te keshilloj te mos i vesh re keto gjera, jane bere mese normale ne kete forum. Gjithsesi ka plot tema te tjera qe ia vlen ti shikosh e te postosh. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. harap

  harap Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  sonila si shpirt eshte.Kush e ka inat le te plasi.Po makinen e le gjithe zhul.
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  sonila si shpirt eshte.Kush e ka inat le te plasi.Po makinen e le gjithe zhul.

  [/ QUOTE ]  TI je Pallange po jo cdo gje ajo Do e Kete t Bukur ... NOrmale i Gjo do e Leje Cop Cop ...
   
 9. arbaarbaarba

  arbaarbaarba Primus registratum

  Re: Ne mbyllje te edicionit ju kujtojme temen e dites

  cia fusni kot,sma merrte menja se do shkrushit 30faqe per sonila mecon,seshte e keqe si gazertare,po cudi qe epaskan kaq veta qejf,ketu,mgjse me keto mbrojtsit fanatik kam dyshimet e mia une(jo per gje po kush e vret kaq per tjetrin qe se njef e se di)..po un me ke qelloj i duket npergjithsi antipatike,dhe ata qe rri ajo vete sflasin mir(mos u merzit po tjesh vete nf1 nga kta emra ti..hahahaha).
  po lexova me nje vend ketu nforum qe mduket qenka lidh me ate erionin e mjaftt apo ca?sa kot do ishte,ai esht king
   
 10. Juela

  Juela Primus registratum

  Re: Ne mbyllje te edicionit ju kujtojme temen e dites

  sa qejf i kam ca njerez qe futen dy here gjithsej ne forum vetem per nje ceshtje te caktuar, dhe ne kete rast adaadaetj u fut vetme per te hapur nje thashethem per sonilen dhe per te shfaqur habine e saj se si flitet kaq shume per sonilen qe me ben te mendoje se fundja te kalosh ate proces regjistrimi vetem per te shkruar nje thashethem apo te shash nje njeri te caktuar, do te thote qe ky person eshte me i preokupuar sesa te tjeret qe e kane lavderuar. Dhe me lejo ta them qe ndersa nuk dua te komentoj mbi pelqimin apo jo ndaj SOniles sepse eshte e drejta jote, cuditem kur njerez si ju habiten perse u fliska kaq shume per nje njeri. Por fundja flitet sepse secili ka fansat e vete, dhe mua me vjen me mire qe fliten per ata ne Shqiperi mire sesa per yje hollivudiane qe as e dine se ku bie gjeografikisht vendi yne dhe qe as nuk ndikojne ne jeten tone te perditshme pervecse shesin imazhin e te paarrires, e endrres amerikane, e cila ne fund t efundit per shume rezulton genjeshter. Prandaj, pavaresisht se mu be qejfi qe disa shqiptare kane nisur te shkruajne genuinely good per te tjere dhe disa kane arritur te kritikojne konstruktivisht, jane tipa si ada ne fuqi te katert, qe te bejne te ferkosh syte e ti thuash vetes "Harrove, ne nuk e duam njeri tjetrin, ja shiko kete, mendon se eshte detyrimisht nje mikeshe e soniles, nje shoqe ajo qe ka inicuar forumin se ska mundesi". Dhe per ta banalizuar akoma me shume situaten, jep edhe thshetheme te pavlefshme. Gezohu e dashur qe njerezit flasin mire per dike pavaresisht se ty nuk te pelqen, sepse eshte shume e veshtire te gjesh te tille qe kane simpati te paster ndaj dikujt ne ate vend ku vellezerit vrasin njeri tjetrin per nje cope toke. Boll u moret me keto thashetheme idiote dhe keto krahasime pa vlere fizike qe nuk i shkojne as jevgut me injorant tek tregu i gabit. Ky eshte difekti i shoqerise sone, ne nuk dime te kritikojme konstruktivisht dhe njekohesisht nuk dime as te lavderojme konstruktivisht.
   
 11. arbaarbaarba

  arbaarbaarba Primus registratum

  Re: parukieres

  parukjere
  nthelb jam dakort per ate qe thua.un sonilen a e njof as e di.kur ajo dhe ti lani dhembet nmengjes une kam nja ca vjet qe sa ve koken njastik,aq larg jam:)nforum hyj ndonjehr per tnxjerr cik mallin e budalliqeve e llafeve te tiranse me kto temat kshu si puna ksaj,e per pasoj smarr shum seriozisht ate qe shkruaj se spara me intereson,per me teper shgkruj fare po nket rast mberi cudi interesi madh e prandaj dhash mendimin tim siperfaqsir e su lodha me shum ti hyja thell.thashethemin ma kan then,e thash,llafe kot aman.kur un se njof nji njeri esht nirmal ta gjykosh nga pamja se fundja ate shef,dhe qe eme esht simpatike skam cti bej se macaron kur jep ato lajmet e mduket sikur i pelqen shum vetja e smbahet,nderkoh qe fundja per spikere po del jo per nd1 pun me aq mend(cfardo qoft ajo,thash se njof)
  megjithate i lumt po paten meverte kaq interes njerzit e ta ken qejf,se aty jan be lloj lloj halabakesh e femrash per te ven kujen vipa e jo me ajo qe sesht ajo kategori.po tthem dhe nji her,problemi qe lind ne mendimet tona vjen nga serioziteti i ndryshem me tcilin e kemi kuptu temen,kaq.
  ti thanx per vemendjen me repliken e gjat eather way.
  stay well
   
 12. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: parukieres

  He pra tashi na thoni me ke eshte e dashurume Sonila Mece... Na e boni ket nder
   
 13. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: parukieres

  Pse se pyet vete ti ere /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: parukieres

  Qysh ta pys une mer ti. Sa dashnore ka pas ajo, di gjo une ku ka ndalu...
   
 15. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Sonila Meco

  E po ne nga ta dime pastaj. Pishtarin Soniles do i mbajme ne? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Oltion Rrumbullaku

  Oltion Rrumbullaku Primus registratum

  Re: Sonila Meco

  Ka qene vajze e lirshme, though. Edhe nje shoku im ka dale nja 2 here. Po te mos ishte aq e gjate, kisha saju ndonje gje dhe une
   
 17. MALINA

  MALINA Primus registratum

  Re: Sonila Meco

  Pyeteni ujkun 81 se e ka kolege pune /pf/images/graemlins/angel.gif))
   
 18. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Sonila Meco

  E ke gabim, se njof fare. Kolege ne faktin qe osht ekonomiste po. /pf/images/graemlins/winkwink.gif
  Pastaj Sintetiku duhet ta njofi me mire, se m'duket i ka dhon mesim. /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 19. MALINA

  MALINA Primus registratum

  Re: Sonila Meco

  Po per kolege e kisha shkruajtur dhe une , apo se ke lexuar mire ?
  Pa per jeten private kush po i'ua di .
   
 20. ujku81

  ujku81 Primus registratum

  Re: Sonila Meco

  Por jo kolege pune, sepse nuk kam punuar ndonjehere me te. Per ate pune dhe ti je kolege sepse studion ekonomi. /pf/images/graemlins/winkwink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe