Sonila Mece & Adi Krasta

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga mirseardhja, 23 Jan 2006.

 1. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Sonila Mece & Adi Krasta

  Une jam fanse e prezantuesve me te mire shqiptare. Nga meshkujt numri nje mbetet Adi Krasta, nuk ka tjeter si ai. Shume i shkathet, me humor dhe batuta eshte mashkulli me i mire i te gjitha koherave ne Tv. Kurse nga femrat per mendimin tim Sonila Mece eshte prezantuesja me Yll, ajo ka nje memorie te shkelqyer, flet shume rrjedhshem dhe ka njohuri ne shume fusha. Eshte shume simpatike dhe shume e gjate , mund te ishte bere modele se eshte edhe shume e holle. Vishet shume bukur dhe nuk eshte e ekzagjeruar me dekolte apo nxjerrje shalesh. Te dy keta sot per sot jane me te miret ne Shqiperi. Jam fanse e cmendur e te dyve. Po pati ndonjeri adrese email te tyre do tja dija per <font color="blue"> </font> nder. /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 2. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Mece & Adi Krasta

  sonila eshte e gjate 1.80 e lexova ne nje reviste. kurse krastra qenka 41 vjec, mua me duket si 25. cudi .
   
 3. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Sonila Mece & Adi Krasta

  Per mua me i miri i te gjitha koherave ne TV aty eshte Veli Rada.
   
 4. Ruri

  Ruri Primus registratum

  Re: Sonila Mece & Adi Krasta

  mlk me zhgenjeve
   
 5. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Une jam fanse e prezantuesve me te mire shqiptare. Nga meshkujt numri nje mbetet Adi Krasta, nuk ka tjeter si ai. Shume i shkathet, me humor dhe batuta eshte mashkulli me i mire i te gjitha koherave ne Tv. Kurse nga femrat per mendimin tim Sonila Mece eshte prezantuesja me Yll, ajo ka nje memorie te shkelqyer, flet shume rrjedhshem dhe ka njohuri ne shume fusha. Eshte shume simpatike dhe shume e gjate , mund te ishte bere modele se eshte edhe shume e holle. Vishet shume bukur dhe nuk eshte e ekzagjeruar me dekolte apo nxjerrje shalesh. Te dy keta sot per sot jane me te miret ne Shqiperi. Jam fanse e cmendur e te dyve. Po pati ndonjeri adrese email te tyre do tja dija per <font color="blue"> </font> nder. /pf/images/graemlins/wave.gif

  [/ QUOTE ]
  Adresa???? /pf/images/graemlins/eek.gif
  adikrasta@yahoo/hotmail.com, sonilameco@yahoo/hotmail.com
  Nese s'te nisen bej kombinimet e tjere deri sa te dal nje qe te niset /pf/images/graemlins/laugh.gif
  adi_krasta@yahoo/hotmail.com, sonila_meco@yahoo/hotmail.com
   
 6. Juela

  Juela Primus registratum

 7. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  Parukiere na cove larg me kete. na dhe nje mendje megjithate. Une desha te merrja ndonje informacion me shume per te dy keta personazhe se me pelqejne.
   
 8. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  mlk me zhgenjeve

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 9. ere

  ere Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  kjo sonila edhe per pak do kapi tavanin
   
 10. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  shume e gjate eshte dhe ka nje trup shume te mire. e kam pare live , eshte shume kinge dhe syte i ka te medhenj shume te bukur. eshte si modele.une jam vete 1.62 dhe e kam ender gjatsine. shume e kompletuar me duket si femer dhe me kane thene qe eshte me humor. ne lajme duket shume serioze.
   
 11. harap

  harap Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  Une e shof perdite po nuk eshte se ka ndonje bukuri te rradhe.E lezetshme. E komshije.
  Adi eshte llapazan i mire .I lindur per prezantues
   
 12. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  ...dhe lekist i cmendur, mos harro kete element /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. ere

  ere Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  o melis po ce do te jesh femer 1.80 te duhet te marresh burrin me porosi..pastaj ndonje bukuri te ralle sikur sme duket se ka..nje model flokesh i shoh gjithmon, dhe pak si dhembdale me duket...ne krahasim me mua..lere e se mos e ha veten me sy... /pf/images/graemlins/cooli.gifEBM kape me dore e se do me marresh m'sysh, kam then une per ty /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 14. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  o pasha sta paska var komshija me duket edhe tani flet si dhelpra qe nuk arriti bistakun me rrush. Sonila ka pamje shume seksi dhe ka bukuri intelektuale shume te sofistikuar. ty te pelqejne tipa te tjere. kjo gusto eshte. /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 15. Juela

  Juela Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  hajde shprehje hajde "bukuri intelektuale e softistikuar"...cdmth bukuri intelektuale???? i nxirrni keto shprehjet kot me kot, si prezantueset shqiptare futi dhe nje "ndoshta" ne fillim edhe u be fjalia...leqe shumica e intelektualeve jane te shumtut...meqe ra fjala...sophisticated intellectual beauty...po krasta ca ka "dinamizem asimetrik intelektualo-progresiv"??haha...meqe ke hap klub fansash Melis, me thuaj 5 momente ku sonila te ka pelqy me shume dhe pese momente ku te ka pelqyer me shume krasta...se vetem fjale te pergjithshme ska lezet
   
 16. Brisi

  Brisi Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  Kur perdorni shprehjen "bukuri e rralle" me shkrini fare. Askush ne kete bote nuk ka bukuri te rralle dhe keshtu ta mendojne te gjithe. Ka bukuri shprehese, bukuri te dukshme dhe te padukshme, ka bukuri qe dallohen lehete ka dhe me te fshehura. Meqe po flisni per Sonilen mua me duket shume simpatike dhe e zgjuar. Nuk del Sonila ne TV per te treguar hiret po per te folur dhe ne te folur ajo eshte njesh. Ka shume elokuence dhe ne lajme ska tjeter si ajo. Prandaj mos shani kot e jepni opinione ka apo s'ka bukuri te rralle se aq sa eshte i mjafton per te qene e pelqyer.
   
 17. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  une thash qe sonila me duket femer e kompletuar. dhe kinge. ky eshte opinioni im dhe i atyre qe kam folur. sonila vishet shume bukur ne ekran, me pelqen modeli i flokeve qe pretty girl thote qe nuk e ndryshon, me pelqejne syte jashte mase se i ka me bisht dhe te thelle dhe me pelqen trupi i gjate dhe i holle. prandaj me pelqen parukiere. kur un po thoja bukuri intelektuale dmth qe eshte e kompletuar.
   
 18. harap

  harap Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  JAm dakort me ate qe pret floket /pf/images/graemlins/smile.gif
  Sonila mund te kete prezence po e bukur nuk eshte.
  Melis ajo mu me shef ne enderr po he /pf/images/graemlins/smile.gif


  Parukiere mund te behem fans i yti?
   
 19. mirseardhja

  mirseardhja Primus registratum

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  ku e kisha une e ku e nxorre ti o harap. spo diskutojme per femra te bukura e te shumtuta une po thoja qe jam fanse. ska lezet me kalu kot ne opinione paraqitjeje sikur jemi ne konkurs missi. mu me pelqen sdo rri te te mbush mendjen ty tani.
   
 20. harap

  harap Guest

  Re: Sonila Meco & Adi Krasta

  ok dakort ste tha njeri te me mushesh mendjen po ske pse ben komente.nejse.
   

Shpërndajeni këtë faqe