Soni, albumi "Mbreteresha e Nates"

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga alessia, 7 Jun 2003.

  1. alessia

    alessia Primus registratum

    Soni, albumi "Mbreteresha e Nates"

    Kush din ndonje sit me kenge shqiptare me kete album sepse kam kerkuar ne internet dhe nuk arrij ta gjej.jo per ndonje gje por eshte si shpirt dreqi.O ju qe e shihni i beni te fala nga aleesia.ne qoftese eshte e mundur te me jepni adresen mail te sonit kush e ka.D0 jete si shpirt ai/ajo qe do ma gjeje.
     

Shpërndajeni këtë faqe