Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Goca Adoleshente, 19 Oct 2012.

 1. katsune

  katsune cherry blossom

  do me vinte keq, por edhe do mundohesha te kuptoja arsyen pse e ben nje gje te tille. ne pergjithesi jam shume tolerante, kam gjithnje tendencen qe te justifikoj dhe fal kollaj, edhe per gabime te medha nuk mbaj meri.
   
 2. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Do ta falja, do ta toleroja. Karakterin tani e ke pastaj se ke, mikun e ke per tere jeten :)
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  do te kthehesha. Po te ishte i pashoqeruar do ta ftoja per kafe :p
   
 4. Onna

  Onna Forumium maestatis

  Airbourne likes this.
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Tek skipetaret kjo eshte bere edukate....duan vetem ti perkedhelesh!Sidomos tek ato gjokset e prishura nga.....brenda!
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Do ja plasja QYRRET....
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  s'me prish pune. Para shpine..., e kam vdekje :p
   
 8. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Nese kjo perfolje do te vinte ne rrezik emrin tim te mire qe perfaqeson emrin e gjithe te lashteve dhe te rinjve te mi, nuk do t'a falja kurre. Thone me mire te dalte syri se nami. Te ndertosh dicka eshte me e veshtire dhe kerkon me teper kohe, energji dhe kontribut material, t'a prishesh ate mjaftojne disa sekonda. Drejtesia vonon por nuk harron!
   
 9. Z-amira

  Z-amira Primus registratum

  Hahahahahahaha nuk reagoj fare ose kaloj e ironizoj dhe tallem me te :D
   

Shpërndajeni këtë faqe