Shtepia Jone

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga gurax, 11 Sep 2007.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Do dal me pemen tani per ty :p
   
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Pse me di pa ide mua ti ? Kam frymezim une
  :hidhu:
   
 3. Aki

  Aki Paint It Black

  Jo dyshova nga qe e ke lene me kartele
   
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Nje qartesim te lutem .
  Ti nuk beson qe e kam lene pa dashje? Po kartela eshte e zbukurimit kur e bleva :p
  Ti e di qe shikimi im eshte pak si me miza :D
   
 5. Aki

  Aki Paint It Black

  Jo une dyshova qe nga qe ka kartele do jete bredh i marre nga guglli eeeee
   
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  Do të sjell foto nga darka.
  Mendoj t'i blej drerit edhe një sorkadhe, që të mos jetë i vetmuar...
   
  Aki likes this.
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  ....
  .
   
  Last edited: 10 Dec 2017
  Aki likes this.
 8. Aki

  Aki Paint It Black

  Hahahahahhahaha :dashuri::dashuri::dashuri:
   
 9. Artin

  Artin Papirus rex

 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Sa bukur duken te dy
   
 11. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Sa mire. Po pergatiteni te gjithe per vitiriun.
  Shume te bukur edhe pemet. Edhe ata dreret. Ja, i kam sjelle dhe une dy kafsheza te tjera. Them t'i leme te tere atje te luajne bashke te katert, guc-e-guc.

  [​IMG]

  Po te tjeret ku jane fshehur? Apo kane nervozuar shtepine? :kafka:
  Mystique, vish syzet e mjaft i provove Akit qe ke kartele, te beson se edhe ajo te veten e mori. Fallco fallco, po ca rendesie ka.

  Artin cfare do pish? A do te bej nje kafe?
  [​IMG]
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

  Rrofsh per kafen gurax, se une e pi ndonje pasdite!
  Ti a e ke bere pemën? Por pa foto ketu s'te besojne...
   
 13. abs

  abs nuk e di...

  He ju lumshin duart, bukur shume bukur!
  Dhuratat nen Pemen e vitit te ri, shpejtoni se erdhi dita me i hap!
   
 14. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Heloooo:)
   
 15. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Hi shtepia!
  Ky eshte lucas,merimanga me i adhurueshem : )
  Pershendetini Lucas ..
  Epo vendosa ta marr e te banoj me ne : )

   
 16. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

 17. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Lulezoi perseri shtepia.
   
  Frank and MrCool like this.
 18. klea

  klea Ad Maiora

  Uaaaaaaaaaaaaaaa paskeni braktisur shtepine.....e sa u lodhem per te marr leje ne bashki per ta ndertuar ketu e shume vite me pare.....Do kerkoj titullin e pronesise se shtepise saaapo te kalojn edhe 9 vite te tjera pa ju :hidhu::D
   
  Frank likes this.
 19. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Mjaftojne njerez te mire dhe e ripopullojme prape. :p
   
  klea likes this.
 20. klea

  klea Ad Maiora

  gurax and Frank like this.

Shpërndajeni këtë faqe