shqiptaret ne FRANCE

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga pinkparadise, 15 Dec 2005.

 1. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Dali, gjojjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaa e kisa per ty, se ke fillu me shkrujt nga armiku

  Gjyshi, ti mos u ndi, se ta fundosem ishullin me gjith plaken /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 2. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Ueeeeeee, eveniment. M'njeli gjella po bo se erdhi nji e humbur knej.

  Pinqe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif , na thave syt e buzët moj.
   
 3. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Armiku he?

  Ishalla ju pushto gjermani prap dhe nuk futna fare ne do ju lejme vetem me djath e shampanje me vdek
   
 4. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Kondre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif ...ja kshu ma merr kalan nga mren ti mu /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif


  O gjyshi, po ku ta gjejme me vdek ne mes shampanjes per bur i dheut...ajo so vdekje, eshte ekstaze /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif ...por ju anglikanet vazhdoni te mos kapiskoni gjo nga jeta....dh mqse ra fjala do ju a fusim ne futboll /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 5. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Mire mire ne nuk kapiskojme gje nga jeta,po ju lejme francezet qe kapiskoni me hudhra/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
  E sa per futboll ne nuk rrifemi ne fushe e nuk gjuajme kundershtaret me koke /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 6. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Juve t'gjuni me llastiqe.

  Qeke çu prej gjumit mre? Eh pleqnia, fillo fle me pulat e çohesh me gjelat.

  Ika un me flejt tashti /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif.

  Gjysho, futi i xhiro ka Lymi me llogarin time.

  P.S. Pinko, na ca /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif që të m'zej gjumi rehat.
   
 7. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Noten Kondre se una jom zgju qy ne 5 te mjesit si lugat/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wave.gif
   
 8. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ty te kena vone roje kufitare pra mooooo e tham i here, biles tani do te rrisim rrogen /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  bonsoir les enfants il est ou mon cheri d'amour?
   
 9. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  rri se po ju hedh noi bombe e po ju shkatarroj fare
   
 10. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ....ju po ju andej pertej La Manche te shkrini ne .....
   
 11. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ku he... atje te shkrijme ne ne ...
   
 12. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  e shumta ti vetem me llastik di me gjujt... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif


  salut les amies... kam pare ca endrra te bukura...a thu ka lidhje me ardhjen e pranveres? Pink ti ishe ne endrren time...per kete e meriton nje te puthme... me llap patjeter... Kondre ti ishe tu na bo nje masazh...me vajra te nxehte...çuditerisht ishe indian...e vertete? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif e kam fjalen ishe me duar te zeza e me shpatulla te zhveshura e me muskuj persembari...ti keshtu je dhe ne te vertete apo jo? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif

  bohhh j'arrete de deconner...a plus bisous a tout le monde...

  PS Gjysho na bo i çaj? une du Green tea...e Pinku do nje me lulet e shtrydhes... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/tonguee.gif
   
 13. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Dy goca te reja ne vend qe ta boni ju cajin doni qe ta boje Gjyshi turp turp harom.. /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
   
 14. studenti100

  studenti100 Forumium praecox

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Kisha nje goce qe me mesonte frengjisht ne shkolle, e mora kot sa per tu rehatuar se me cmenden ato klasat e veshtira, ma nxorren trurin. Francezkat jane paksa interesante, vajze e re ishte ne te 20-tat (rreth 25, nuk na i tregoi edhe pse e pyetem), se ca kishte ardhur per te mesuar nje simester dhe po jepte mesim frengjisht. Tha se s'e linte njeri pa e ngacmuar nga cunat ... Ama kishte bredhur gjithe evropen tha sa edhe disa here kishte ngelur pa leke dhe lypte udhetim nga kaluesit me vetura. Jane shume te zakonshme keto ne France te udhetosh keshtu? Ndonese, tip interesante ishte.
   
 15. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  ...o gjyshi, ku e di ti qe jemi goca te reja i here? une jam me plak se ty o lla /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif


  Studenti, skan shume brire ne ball ne fakt francezet...sa per autostop behet behet ndonjehere edhe thjesht per aventure kot, por mbi te gjitha nga cunat.

  po deshe naj info tjeter, pyt gjyshin se e kena te derguarin ton specjal ne france /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 16. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  O goce apo qe qenke me e vjeter se une po te them stergjyshe me bone dhe barbon me bone, gjyshi ka makinen me 4 goma e ka te vjen inat?
   
 17. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  sa mir...ti kam zili 4 gomat e ngjitme me beshtyme /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif

  o mush tema gjith azilanta,kta franezat e ktushem se nga kan hum, i zot e di.........
   
 18. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Les québécois sont allérgiques aux anglais.

  U shpjegova qart? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif

  Pinqe /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif
   
 19. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Ou aq alergjike qekeni ju ne kete te teme?
   
 20. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: shqiptaret ne FRANCE

  Kondre /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wub.gif ---> /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/kiss.gif

  xhyshi, ça bohet? mire ça bohet?
   

Shpërndajeni këtë faqe