SHQIPTARET E AMERIKES

Diskutime tek 'Probleme te Emigranteve ne Diaspore' filluar nga susana, 14 Jun 2004.

 1. teab

  teab Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES

  Une them qe kudo qe ta cojne temen tone ne prape se prape do i cojme lart e me lart flamujt e kongresit!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Te plasin ato qe kane inat!!! :devil: :lol:
   
 2. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES

  Mendoj se nuk eshte e drejte qe anetaret qe duan te hyjne ne temat e problemeve te emigranteve ndeshen me kete teme si kryesore. Tema, sic e shikoni dhe vete eshte e mbushur me biseda tonat qe nuk kane te bejne me problemet e emigranteve por me lloqe Kavaje /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Te jemi te drejte ndaj anetareve, kjo teme duhet spostuar ne nje zone te pershtatshme duke i lene radhe te tjereve dhe duke ruajtur strukturen e forumit. Une po ju pyes se ku doni ta transferoj dhe kjo eshte dicka speciale qe po e bej per ju sepse asnjehere nuk jane pyetur anetaret se ku duan te transferojne temen, prandaj me thoni.
   
 3. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES

  Ne gjithmone u ofrojme ndihme atyre qe kan pyet edhe kan pas probleme ...po te lexosh between the lines shume halle i kemi derdh edhe i kemi zgjidh ktu ...per ju adminat edhe ato xhelozet [​IMG]
   
 4. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES

  Thashetheme apo Koktej Diskutimesh?
   
 5. teab

  teab Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES

  Une sugjeroj te hidhemi ne greve urie, si thoni diaspora??? :lol: Mblidhuni te gjithe para Shpise te Bardhe ne ora 12:00 e pastaj i fusim i dreke nga shpia ime....po pas greves dmth.. :goofy:

  Koktej diskutimesh sounds better to me!!! :shrug:
   
 6. AnaBlue

  AnaBlue Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES

  U tha, u be!

  Temen po e zhvendos tek Koktej Diskutimesh.

  Diskutim te mbare /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. vani vlore

  vani vlore Primus registratum

   
 8. Isni

  Isni Primus registratum

  Lum si ti qe je atje
   
 9. Jam_Ai

  Jam_Ai Forumium praecox

  Pershendetje
  Urime per temen, por te gjithe thone qe do kthehen ne shqiperi sepse eshte mre mire po nuk ke si te thuash ne shqiperi qenka me mire se ne amerike , por per te folur per ameriken duhet te shkruash nat e dite edhe nuk ka te mbaruar kush e ka fatin te vije ne amerike eshte vend me vertet qe ja vlen , une mendoj se varet ku jeton ne amerike edhe varet si e ben jeten.
   

Shpërndajeni këtë faqe