SHQIPTARET E AMERIKES II

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga alinos, 14 Nov 2005.

 1. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  hey grupi
  si keni qene kete weekend? ketej nga Florida vape e madhe, menduam per plazh por síkur s'shkon plazh ne dimer kshu qe beme nje xhiro neper kafenete e Orlandos.
  New york si keni qene ? sa here them New york me kujtohet nje TV show tek MTV "I love New York"hahahaha
   
 2. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  he mi ti, arrite ne pune eeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
  sa e shpejt je mi, kur parkove, kur shkrujte /pf/images/graemlins/laugh.gif
  t'a cova emailin /pf/images/graemlins/wink.gif

  mirmjes USA - i pate Golden Globes dje?
  any thoughts?
   
 3. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  [​IMG]

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 4. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  papapap qeke i dashurum mas Amerikes ti Tino /pf/images/graemlins/cool.gif
   
 5. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Helena_CLM /pf/images/graemlins/wink.gif


  [​IMG]
   
 6. Mortal

  Mortal Guest

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Si carvalitur duket ky flamuri.


  lol
   
 7. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Helena /pf/images/graemlins/shocked.gif
  e paske sjelle prap koken ne albforum ti /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  shtshtsht /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 9. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  ouuu e hengre dhe ti helen...nderro emer mi se funksionon /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  maximus he mre...si te duket vetja tani? ke gjume ke? apo mendon per te ardhmen tani? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  ai meno gjithmone per te ardhmen, osht largpames /pf/images/graemlins/laugh.gif
  moj ti, me 100 alias, une s'e ndrroj emrin hic, jam kjo qe jam and proud of it /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  heloooooooo, I know most of you are sleeping right now, but America never sleeps right, kshu qe ngrehuni amerikon prej gjumit ngrehuni ene armet pergatitnin se iraku ju pret me krah hapur. /pf/images/graemlins/goofy.gif
  helenke moj nga ma kishe futut koken sot he? plasa tu i ra cerres marzalla se e kapshe, si bo sikur vetem ti ke lind femije /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. disku

  disku UNI

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  God ca ftofti, na ra hunda n'tok mer jahu.....

  Haj everyone... /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 13. pompa

  pompa Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  jo jo, Iraku pret me krahe hapur vetem qytetaret dhe rezidentet permanente lol... ishalla nuk fusin draftin lol

  tu punu nga nje starbucks sot...qeka mire
   
 14. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  na sill nje mocha po pate kohe /pf/images/graemlins/laugh.gif

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 15. pompa

  pompa Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  puu...direkt ke nderi shkun kto...(a ma bo i nder? m'sill nje mocha se po pertoj..lol)
   
 16. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  heloooooooo, I know most of you are sleeping right now, but America never sleeps right, kshu qe ngrehuni amerikon prej gjumit ngrehuni ene armet pergatitnin se iraku ju pret me krah hapur. /pf/images/graemlins/goofy.gif
  helenke moj nga ma kishe futut koken sot he? plasa tu i ra cerres marzalla se e kapshe, si bo sikur vetem ti ke lind femije /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  e pashe missed call po e kampas ne dridhje fonin ne weekend /pf/images/graemlins/smile.gif
  sowwwyyyy /pf/images/graemlins/kiss.gif

  vallaj o Uno ftofte eshte sot po jo aq keq sa te shtunen /pf/images/graemlins/rockband.gif
   
 17. ODISEA

  ODISEA Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  God ca ftofti, na ra hunda n'tok mer jahu.....

  Haj everyone... /pf/images/graemlins/wave.gif

  [/ QUOTE ]
  Verdalle qenke ti akoma? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pastaj, nga aq lart sa e sheh ti token, normalisht ajri eshte me i ngrohte. Imagjino se sa ftohte eshte per ne te tjeret /pf/images/graemlins/tonguee.gif
  Te cova nje text per vit te ri, por s'me erdhi pergjigje...
  E ke akoma nr e cell apo e ke ndryshuar???
  C'thote jeta?
  Ready for baseball?
  3 more months and... showtime /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Helena mos me thuj mu shtshtsht /pf/images/graemlins/smash.gif po ec ik anej /pf/images/graemlins/laugh.gif ene nga rruga ene nga rruga se merr mikrobe /pf/images/graemlins/idea.gif
   
 19. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ouuu e hengre dhe ti helen...nderro emer mi se funksionon /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  maximus he mre...si te duket vetja tani? ke gjume ke? apo mendon per te ardhmen tani? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  une gjithnji menoj per te ardhemen /pf/images/graemlins/booki.gif
  po per sa i perket te tashmes ndjehem vertete shume mire dhe i lumtur dhe i dashuruar /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/wub.gif me nji engjell te madh /pf/images/graemlins/wub.gifdhe me nji engjell te vogel /pf/images/graemlins/wub.gif qe po ma heq petllen /pf/images/graemlins/wub.gif per dite e me shume /pf/images/graemlins/wub.gif ene ti mos vidh emra /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 20. Dotesa

  Dotesa Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  i madhi max... tashi do me thuash te verten pse asaj te madhes i vune 2 figura rresht? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  ME ler re rehat...se qekur e kam vjedh me ka hyp i nur qe /pf/images/graemlins/rolleyes.gif... edhe ketej ka ardh influenca e /pf/images/graemlins/angel.gif /pf/images/graemlins/wub.gif

  /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe