SHQIPTARET E AMERIKES II

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga alinos, 14 Nov 2005.

 1. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  <font color="black"> Ncuq nuk t'cudis, se jom tu u cudit per vete iher /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif.

  Ehhh sa s'dine dynjaja o Guri /pf/images/graemlins/laugh.gif, po ce o dokumentar do benj une? /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif </font>
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Ej ca behet ketu ne token tone? Na keni pushtuar ju /pf/images/graemlins/eek.gif
   
 3. Mortal

  Mortal Guest

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Po ja caze, hedhin GURIN e fshehin doren.

  lol
   
 4. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  miremengjes amerika /pf/images/graemlins/wave.gif, une vij e iki e s'ma var njeri megjithate po i them edhe une nja 2 fjale:

  LP
  VF /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 5. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Najso, t'a var une mi /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif e do dhe nje puthje live? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Mortal

  Mortal Guest

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Gjess...erdha ne pune une. Filloi orari i korrespondences.

  Si me keni mua?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  <font color="black"> Di gje une? Kur s;e di vete ti, s'kam c'te them /pf/images/graemlins/laugh.gif. Po nga boja, mire them do jesh /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Is evribadi ok? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  </font>
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  miremengjes amerika /pf/images/graemlins/wave.gif, une vij e iki e s'ma var njeri megjithate po i them edhe une nja 2 fjale:

  LP
  VF /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  [/ QUOTE ]

  he mi rrusho ca ben ti? /pf/images/graemlins/kiss.gif
  e more mesazhin time per vit te ri se neve lujm kukamcefti me telefona /pf/images/graemlins/laugh.gif
  nena me fmi, s'ke c'i ben /pf/images/graemlins/wink.gif

  Satin /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 9. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  <font color="black"> Macke /pf/images/graemlins/kiss.gif, hau arr ju the thri ev ju? /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  /pf/images/graemlins/wub.gif great honey /pf/images/graemlins/kiss.gif

  hau ar ju duing /pf/images/graemlins/laugh.gif
  c'thonte jeta nga memedheu.
  Dje pashe genc Rulin ne nje gazete greke qe ishte takuar me nja dy ministra andeja nga Gerqia /pf/images/graemlins/laugh.gif per problemet e energjitikes.
  perkthimi = si jeni me dritat /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  <font color="black"> Shyqyr qe jemi drite vete thuaj dhe bejme fap fup /pf/images/graemlins/laugh.gif, se pocat kane kohe qe na kane lene shendene /pf/images/graemlins/laugh.gif. </font>
   
 12. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/thumbsup.gif /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  /pf/images/graemlins/lol.gif rrezaton mo, rrezaton /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
  ato syckat me qerpiket fap e fap bejne tamam si dritat qe switchen on &amp; off /pf/images/graemlins/lol.gif
  Altin /pf/images/graemlins/wave.gif

  so what else is new /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 14. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Erdhen AMERIKANET /pf/images/graemlins/wave.gif


  Helena_CLM /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 15. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Ku eshte Candy se me ka marre malli mua /pf/images/graemlins/shrug.gif

  Kjo kenge magjike do te ngelet perhere simbol i ndjenjave te pastra dhe te sinqerta midis nesh. E pata permendur edhe ca dite (apo ca faqe) me perpara por tashti e gjeta me muzike. Kur i kerkon s'i gjen per qamet kto.
  /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ca bohet poplli?
   
 16. Mortal

  Mortal Guest

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Shi bie.

  Nga ty?
   
 17. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Diell sa s'ka ku te veje.

  Ja miremengjes.
   
 18. Mortal

  Mortal Guest

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  /pf/images/graemlins/laugh.gif Ja miredita tine.

  C'me ke bere per te ngrene?
   
 19. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  /pf/images/graemlins/eek.gif ... te iki te blej "nje pakete cigare" deri ke supermarket poshte? S'vonohem!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Mortal

  Mortal Guest

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Me duket Shqipetaret e Hamerikes jane pushim sot. Vetem ca e ca (si puna ime) punojne ne dite feste.
   

Shpërndajeni këtë faqe