SHQIPTARET E AMERIKES II

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga alinos, 14 Nov 2005.

 1. alinos

  alinos Forumium maestatis

  SHQIPTARET E AMERIKES II

  Duke pasur parasysh se ju duhet te gjeni faqen ku mbaron biseda juaj e kendshme, dhe me kerkesen e disave nga ju, po hap temen SHQIPTARET E AMERIKES II, me shprese se do te vazhdoni te hidhni e prisni romuze me njeri-tjetrin. Forum te mbare dhe na sillni ndonje liber qe andej kur te na vini per vizite /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 2. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Linos - faleminderit /pf/images/graemlins/smile.gif
  shpresoj qe te gjithe t'a keni me te kollajshme ardhjen dhe muhabetin ketu tashme.

  ejani popull mblidhuni ketu-ketu /pf/images/graemlins/rockband.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  goce e ke vu re se te ka hum identiteti qe kur ne vend te avatarit ke nje X te kuq ne nje kuti te bardhe /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 4. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Linos /pf/images/graemlins/wave.gif
  fenk you
  /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 5. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  po pra, duhet me u ri-identifiku /pf/images/graemlins/lol.gif
  kush ben search ne Google per ndonje controversial avatar tashi /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 6. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  ver ate gocen qe na pelqen te gjitheve /pf/images/graemlins/devil.gif
  tek "love actually" /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Indulgence

  Indulgence Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Hi Amerikonse/a /pf/images/graemlins/kiss.gif Si ja kaluat ne Kanada ju bredharaket e NYC-it... Edhe bravo... already ne krye te detyres... amerikane te vertete /pf/images/graemlins/cooli.gif
  Kanadezet me duket se e paskan marre te Henen pushim to recover /pf/images/graemlins/laugh.gif

  PS. Vini mi avatare qe t'i shofim edhe ne qe jetojme nen prangat e censures imperialiste!!! Asnjeren nga ju s'e shof dot nga puna... Po na boni me na marr malli /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 8. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  ver ate gocen qe na pelqen te gjitheve /pf/images/graemlins/devil.gif
  tek "love actually" /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  mil /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/devil.gif

  po sapo shkova tek profili per te bere ndyshime edhe nuk me lejon, del e bllokuar /pf/images/graemlins/cry.gif

  Linos - can you check it out pls /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Hi Amerikonse/a /pf/images/graemlins/kiss.gif Si ja kaluat ne Kanada ju bredharaket e NYC-it... Edhe bravo... already ne krye te detyres... amerikane te vertete /pf/images/graemlins/cooli.gif
  Kanadezet me duket se e paskan marre te Henen pushim to recover /pf/images/graemlins/laugh.gif

  PS. Vini mi avatare qe t'i shofim edhe ne qe jetojme nen prangat e censures imperialiste!!! Asnjeren nga ju s'e shof dot nga puna... Po na boni me na marr malli /pf/images/graemlins/kiss.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/kiss.gifsi je ti yll

  neve kaluam shume mire, n'a kenaqi Dolka
  edhe plot embelsi mi e sheqerllik me lezet mi , e kishte lene kripen ne shpi ajo /pf/images/graemlins/devil.gif
  Dole /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 10. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


  Linos - can you check it out pls /pf/images/graemlins/angel.gif

  [/ QUOTE ]

  me jep linkun te ta vendos nga paneli i kontrollit, sepse ka probleme edit basic, dhe Mandi do ta zgjidhe shume shpejt. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  t'e cova PM - fenks /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 12. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Dale ta stamp cik kete temes e re [​IMG]

  Do kisha hedh ndonje cik kripe mi ...po ju s me provokuat hic...ju ishit te mire u munova te mbaja ekulibrin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  eeee e vura re /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  po mire mi se edhe kripa ka lezat kur eshte me karar

  psh une gjithmone kur ha buke me gjalp &amp; rrecel me pelqen t'a shoqeroj me nje cope djath te bardhe feta per ekuiliber /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  /pf/images/graemlins/laugh.gif shi shi ktuja, plasen furcet /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pse s'thua te verteten ti Helen?
  Dolka na beri namin /pf/images/graemlins/devil.gif Nje tharticke e mjaltosur eshte /pf/images/graemlins/smile.gif
  Ti Helen ke harru kripen tek cantat e mia, meqe ra dhafi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
  Dhe kot nuk thote populli, MOS I BESONI SHUME ASAJ QE DUKET QARTE!
  e kam thene 100 here /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 15. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Iku misteria tani...s me ben me zemra te filloj te ngjyros edhe une me furcen time /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 16. Indulgence

  Indulgence Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Po ne te gjithe shume te omel jemi in person mi /pf/images/graemlins/pickellonja.gif... Nganjehere ca nga ne behen trima, te tharte, te kripur apo grrices ketu, po hajt mo, ndryshe s'do mbusheshin faqet /pf/images/graemlins/laugh.gif...
   
 17. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Ua, fantazia nuk ka fund. Helena te sheh te embel, une te shoh ndryshe, keta te tjeret ndryshe. Ti je ketu per "the final touch". Please feel free /pf/images/graemlins/laugh.gif
  /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 18. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Kjo Shiro qe thoni ju qe nji merhume....qe i thoshe ik ktej vente nga ana tjeter...ehhhh mezi e sollem muhabetin ne isllah /pf/images/graemlins/laugh.gif

  /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 19. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  hey qenka hap kjo e reja ketej eeeeeeeeee......epo dita 1000 Alinos-it se na hoqi stermundimet e shumta per te shkuar tek faqja qe donim.
  shire, po si s'ma perktheve nje cike ate e-mail mi franceze..... /pf/images/graemlins/tipsy.gifmbase po t'ia coj dolkes, ajo do ma perktheje!!!pastaj po pres une akoma, per ato picturat qe me the /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 20. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: SHQIPTARET E AMERIKES II

  Hajt per hajer me kete temen e re. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe