Pune Shqiperi,kerkojme Agjent+agjente Shitjesh

Diskutime tek 'Njoftime Pune' filluar nga admin, 12 Oct 2014.

 1. admin

  admin Guest

  Kompania e re ne Shqiperi -TianDe-,Kozmetike,Estetike etj,me produkte natyrale,efikase dhe kuruese,nga Tibeti,Altai,Kina,per zhvillimin dhe zgjerimin e saj ne Shqiperi,kerkon Agjent+Agjente shitjesh,me katalog(Me perqindje)qe eshte 35% fitimi ne cdo shitje,dmth.nuk ka rroge baze.Te ardhurat varen nga shitjet 35%,plus dhe bonuse nga … Me shume

  Continue reading...
   
 2. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Pune skllavesh kjo pa rroge baze !
   
  -Zana- likes this.
 3. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Zakonisht paguhet 1 fare page stabel, pastaj perfitimet/bonus varet nga puna qe ben/kerkohet ... Por si ne Shqiperi hesapi :D
   
  scadarsko likes this.
 4. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  E nuk ke sukses?do lyesh buken me krem kozmetike kineze?
   
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Ose ta hash ashtu te thate , pa asgje :p
   
  scadarsko likes this.
 6. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  Me mire oriz thai me gishta si n kine,qa thate
  ee
   

Shpërndajeni këtë faqe