Shprehje kult nga filmat e huaj.

Diskutime tek 'Kinemaja dhe Teatri' filluar nga scadarsko, 28 Dec 2014.

 1. scadarsko

  scadarsko Locus omnem

  "My mother always said, life was like a box of chocolates, you never know what you're gonna get"
  "Nana jeme me thonte gjithmone,jeta eshte si nje kuti çokolatash,kurre nuk e din si ka me t'dale."
  Tom Hanks as Forrest Gump - Forrest Gump.
  "After all, tomorrow is another day!"-Gone with the Wind
   
  Aki likes this.
 2. katsune

  katsune cherry blossom

  Hasta la vista, baby :cool: (por per ta shoqeruar duhet nje ikone me syze pak me serioze dhe e vendosur ne kete rast)
   
 3. Sweety_boy

  Sweety_boy Forumium maestatis

  Nga renie e thumbit,ra patkoi,nga renia e patkoit caloi kali,nga calimi i kalit nuk u shpie lajmi.,nga mos shpurja e lajmit humbi lufta
   
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "You think that's air you are breathing now?"

  [​IMG]
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  [​IMG]
   
  Aki likes this.
 6. Ermiraal

  Ermiraal Forumium maestatis

  nese te duan je i Zoti,nese te urrejne je me i Miri te filmi njeriu me shenje
   
  Dreamer likes this.
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Si i thone Zucker ne shqip????
  Sheqer.
  Ik tashi....jebe mamun tane.
  Fat te mare

  Aktor....BRILIANT.
  KRIMI nuk ka ngjyre.
   
 8. Kambeet

  Kambeet Primus registratum

  In it something is. Many thanks for the information, now I will know.


  If you treasured this article and also you would like to be given more info about Does ESO have a subscription kindly visit our own website
   

Shpërndajeni këtë faqe