Scandali radhes NYC

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Moonlight85, 3 Apr 2017.

  1. POKER

    POKER Forumium maestatis

    Un personalisht Ja Mbeshtes Shoqes parafolse mendimet dhe Jam Dakort te Meren Masa per Nyc Fundja Ta Xhveshin 2 jav nga acja
     

Shpërndajeni këtë faqe