Sanremo 2003 - Elsa Lila

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Blendi, 5 Mar 2003.

 1. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Elsa lila kendon sonte me 5 Mars ne naten e dyte te festivalit te Sanremos ne Itali. Me nje kenge te titulluar "Valeria", me autoresi te L.Bechelli, G.Maffei dhe M.Marati.
  Me shume per Elsen dhe tekstin e kenges do mund te gjeni ne kete faqe San remo 2003 nen kategorine i Giovani

  [​IMG]
   
 2. briiigi

  briiigi Guest

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  mori ndonje cmim?
  I hope so, sepse ka nje ze me te vertete te mrekullueshem!
   
 3. Goca

  Goca Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Sanremo filloi mbreme, ishte nata e pare. Sot eshte nata e dyte ku do kendoje Elsa Lila, pastaj do jete nata e kengetareve te rinj ( pa Big ) dhe aty do shpallet fituesi i te rinjve . Shpresojme .... /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 4. Guest

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Suksese sonte Elsa Liles!
  ej prisni pershendetjen e saj sonte se ka premtuar se do pershendesi te gjithe publikun shqiptar! /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Admir

  Admir Forumium maestatis

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  SUKSESE SUKSESE !!!!

  Nuk e kuptova une, a merr pjese ne San Remo si konkurente apo si pershendetese??? :rolleyes:

  Me sa di une te konkurosh duhet te jesh italian/e. Apo e kam gabim? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Elsa ka qytetarine Italiane, dhe konkuron ne Sanremo.
   
 7. arbi

  arbi Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  i ati eshte martuar me nje italiane nga lece dhe ajo aktualisht studion ne rome
   
 8. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Elsen e kam pas goc lagje, Tirona re
  Do na nderoj sonte skam dyshim....
  Fundja ckane italianet me shume se ajo.....
  Juve qe jeni ne Italy na tregoni pak interpretimin se ne duhet presim deri te djelen qe te shohim Rai International me dit sec ka ngjare......
  /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 9. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Edhe un jam kurioze te di si doli? Nejse shpresoj qe ka mbetur e kenaqur si ajo edhe ne dhe Ata /pf/images/graemlins/smile.gif
  Suxese kinges,
  -B

  (fixim e ka pas ate sanremon mo, edhe ja doli mbane, she never gives up, brravo)
   
 10. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Forca Elsa!!!!

  Ishalla ska harru me pi i koker veze t'gjall sot ne mjes se kom nigju qe te bo mire per zonin.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  L-R e ke gabim leng qepe e zjerre eshte dore me nje.... te pellcet daullja e veshit, leqe e di ajo i ka rene me kohe hiles...
  E kena gocen me ze safi ska nevoje per kshu gjojnash... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  jashte teme
   
 13. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  L-R e ke gabim leng qepe e zjerre eshte dore me nje....

  Jo mi ti se me pi long qepe ajo do i vij ere goja. Afrohet komentatori me e pyt se car ka me thone dhe i bi te fiket kot. Aq dun taljont dhe do thone masnej 'ja shqiptaret' /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nejse, po hiki una i cik shpejt ne shpi ta kthej sacin nga San Remo...

  Hajt noten te gjitheve!

  E kush kerce naplonin
  e kush kerce naplonin
  trajana trjanane....

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Arberia

  Arberia Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Lajme vertet shum te mira dhe shum interesante.
  Faleminderit atyre qe i kan vendosur dhe i urojm
  krenaris son ELSA qe emri shqiptare te ngrihet
  lart e me lart.
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  O LR e pamundme me qendru ne teme me ty. :mad:
  Petroninse, permbaju temes te lutem. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 16. holtienka

  holtienka Forumium praecox

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Tanti auguri elsa. I hope u get the highest score.
  iam pretty sure she will.
   
 17. makiavelo

  makiavelo Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  ...suksese elces, te gjithe shqiptaret je me te sonte...
  (meqe jemi ketu, a vazhdon te jete beqare, jam ne italia kete muaj...) suksese elca, do te fitoje me siguri eshte talent...
   
 18. sonida

  sonida Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  un ne keto momente jam duke e ndjekur sarremon dhe kam shum besim tek elsa lila dhe me behet shum qefi qe arriti te marrin pjes
  BRAVO ELSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
   
 19. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Une i provova te gjitha kanalet por nuk me dilka /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 20. Never Alone

  Never Alone Primus registratum

  Re: Sanremo 2003 - Elsa Lila

  Tek kjo adresa eshte ne radio ose tv nqs don ta degjosh http://www.rai.it/sanremo/1,2389,,00.html
   

Shpërndajeni këtë faqe