Sa veta mbajne nje avatar (imazh) qe eshte fotografi e tyre ne Forum?

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Hank, 27 Feb 2011.

 1. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Po vej re ca avatare qe duken sikur nuk jane te vertete, e ca qe ia bejne mu qe nuk shfaqin shkruesin.
  Sa nga ju kane ne avatar nje imazh qe shpreh ata ne jeten reale?
  Une psh e kam fallco ... :)
   
 2. Studenti

  Studenti Forumium maestatis

  edhe avatarin tim fallco mund ta quajme :)
   
 3. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  une e kam foto te vertet :p ee kam bo me doçken time :p dhe pikerisht kjo eshte arsyeja qe sjam ne te :p ...po ska asgje fallco eshte origjinale :p:p
   
  kacurrelsja... likes this.
 4. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  :) Duket qe eshte nje foto e Mulin Rouge ne Paris. Mendova mos je nje nga gocat qe kerceojne aty cdo mbremje :)
   
 5. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Jo pra mo jo ....biles kenaqem me fotografin :p sepse sjam afru me pa ndonje spektakel :p kushedi sa te shtrenjte jane :p:p
  ndryshe do kishe pa gje tjeter :p jo moulin rougin nga jashte :p:p
   
  MegiB likes this.
 6. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  mduket nja 50evro bonte bileta
  Nejse, une si avatar kam nje imazh te marre nga nje grup muzikor
   
 7. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Un thash se ishe ti :p... Mu mu duk me shume si pikture ky avatari yt :p
  Jo sma mer mendja 50 euro me shume, ene duhet te presesh radhe :p se mbushen shpejt spektaklet :p duhet te rezervosh me muj para :p
   
 8. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  ne pergjithesi jane te miat avataret.
   
  Hank and eklipsi like this.
 9. Megg

  Megg Carpe Diem

  Foto interneti te tera por qe shfaqin boten time...
   
  Artin and kacurrelsja... like this.
 10. Studenti

  Studenti Forumium maestatis

  edhe e imja shpreh boten e studentit:)
   
  kacurrelsja... and Megg like this.
 11. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Nuk kam vendosur avatar pasi me pelqen me mire pa foto.
   
  kacurrelsja... and Narkomane like this.
 12. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  une keto kohet e fundit kam vendosur foto qe tregojne ndjenjat e mia por kjo e fundit eshte me fotoshop dhe jam une
   
  kacurrelsja... likes this.
 13. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Jam un ne foto ;)
   
 14. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Gjithmonë fotografitë e mija.
   
  Artin and Hope like this.
 15. Hope

  Hope dans ton coeur

  Edhe un photon teme se jo te kumshis :p
   
 16. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahahaha :p
  Sa i keq di të bëhesh ndonjëherë
   
  Hope likes this.
 17. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Kush dyshon se avatari qe kam nuk eshte fytyra ime reale mund te vije ta verifikoje.
  06720 .. ... beni zile.:p
   
 18. Hope

  Hope dans ton coeur

  Me ke rrin ashu bahesh :p
  Hahahahaha
   
 19. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Na marrsh të ligat :p
   
  Hope likes this.

Shpërndajeni këtë faqe